Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahol a macska a legtöbbet...

Ahol a macska a legtöbbet alszik oda nem lehet feküdni mert akkor fájni fog valamink?

Figyelt kérdés
vagy h is van ez meg miért?:P
2011. júl. 23. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

a macska a vízerekre fekszik.vagyis oda kút kell,nem ágy. nyilván egy ház közepén nem,ez akkor volt lényeges,amikor építkeztek: megnézték hova fekszik a macska,ott volt a kút.ahol a kutya,ott az ágy.


szóval oda tényleg nem jó az ágy,mert a vízér megbetegíthet

2011. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
De mi van, ha a macska legszívesebben az ölemben alszik? :)
2011. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A macska a macskakosárban alszik, és oda nem ajánlatos feküdni, mert reggelre garantáltan fájni fog nem valamid, hanem minden porcikád. Másrészt meg higiéniai okokból sem fekszünk oda, ahová a macska. Harmadrészt hogy esne a macseknak, ha kitúrnád a helyéről?
2011. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Won ***** válasza:

Az állatok jobban érzik a sugárzásokat, így rájuk lehet valamelyest hagyatkozni.(Persze radiesztézát is hívhatunk)

A macska kifejezetten a negatív sugárzású helyekre fekszik mint pl a vízér. A vízér sugárzása 4-7Hz köze esik, ami közel azonos az emberével így jelentős romboló hatással bír. Ráadásul a töltése(Fizikai töltés) is negatív, vagyis energiát vesz el.

viszont a kutyák olyan helyekre fekszenek inkább, ahol pozitív sugárzás mérhető. Ezért ott van jó helye az ágynak.


Won

2011. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

értem.én ugy hallomat h a pokol kapuit őrzik a macskák.csak gondoltam valaki elmeséli nekem bővebben:P

amugy nem macskakosárban hanem a kanapé jobb oldalán aludt legtöbbet a macsek és isminél voltam 2 ott aludtam a cicával és rohadtul fájt a fejem egész nap.aztán ismi mondta ezt és átfeküdtem a kanapé másik oldalára és ott már semmi bajom nem volt.ezért érdekel ez csak ismit nemtom most megkérdezni xD

2011. júl. 23. 10:56
 6/11 Won ***** válasza:
Akkor most a témának pontosan melyik része érdekel?
2011. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

A macskát befolyásolja a hely elrendezése. Lehet, hogy a kanpéhoz kötődik, és nem a vízérhez. Ha eltolod a kanapét, megy utána...

Egyébként a macska nem vonz semmilyen negatív sugárzást, nem is keresi, nem is találja meg. Ennyi erővel egy leszakított gallyat kinevezhetünk varázsvesszőnek, és ahol megremeg a kezünkben, ott a vízér...

2011. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az h a pokol kapuját örzi.miért? vagy honnan ered ez?és miért kezd el fájni valamink ha ugymond a pokol kapuja van ott vagy h mondjam xD ha linket tudtok az is jó am. és nem megy a kanapé után..
2011. júl. 23. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha macskapózban akarsz aludni, akkor biztos fájni fog valamid :):)


Úgy tartják, hogy a macskák keresik a nagy energiájú helyeket, amit viszont sok ember nem tud tartósan elviselni. Sok, de nem az összes, mert habár mind emberek vagyunk, nagyon különbözünk is, így míg valakinek alacsony energiájú helyek kellenek, addig másoknak a magas tesz jót, és ezt az aktuális lelkiállapot is befolyásolhatja.

2011. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
A macskák imádnak pihenne, aludni, lustálkodni, ebből kiindulva oda fekszenek, ahol kényelmes nekik, és általában a melegebb helyeket keresik. (illetve nyáron a hidegebb helyeket). Szóval pont, hogy ott a jó hely, ahol a macska fekszik! Valakik annyira gyűlölik a macskákat, hogy jajj, a fekete macska, meg jajj, oda nehogy oda feküdj!!! Pont, hogy ők megérzik, hogy hol lesz a jó. (De azért állandó fekhelyéről nem illik kitúrni a cicust.
2011. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!