Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet az elhunyt apukám...

Lehet az elhunyt apukám látogatott meg éjjel?

Figyelt kérdés

Én már az ágyban feküdtem, amikor hallottam valami papírzörgést/csörgést az asztalomon, de nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, ugyanis azt hittem hogy az apával való közös képem csúszott le fekvő pozícióba. Amikor felkeltem ugyanúgy állt minden. Ablak, ajtó csukva volt, én meg már feküdtem, szóval tuti nem én mozgattam meg. Ráadásul éjszaka apával álmodtam és egész jó volt, ugyanis álmomban tudtam hogy ő már meghalt, de amikor megláttam hogy mégis ott van, nagyon megkönnyebbültem, hogy mégse hunyt el. Felkeltem és kb egy másodpercig a való életben is elhittem, hogy ő nem is halt meg, és hogy kár volt ennyit szomorkodnom miatta, de aztán sajnos beugrott, hogy de igen, meghalt.

Lehet apum vette fel velem a kapcsolatot?



2021. máj. 10. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
🤦‍♂️ megcsúszott valami papír, te azt hitted hogy az a kép, mégsem az volt. Kész, megoldottam a rejtélyt. Sok ember szokott álmodni az elhunyt szeretteivel
2021. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy csúszott meg a papír, ha nem volt légmozgás? Nagy megoldás.
2021. máj. 10. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak légmozgástól csúszhat meg. Leheg hogy valamit ferdén raktál le az asztalra, valami lebillent🤷‍♂️

Azt tudom hogy biztos nem szellemjárás

2021. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Hja, én is ilyen vagyok, nem mondok le a csodákról, mert csodák nincsenek, csak ismeretlen tényezők. Igen, simán lehet ilyen. Én nagytatámmal beszélgettem egyszer régen, nagyon jó érzés volt, és tudtam, hogy tényleg vele voltam, éreztem magamban a jelenlétét.
2021. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%

Van ilyen,hogy éjjel előfordulhat olyan,amiről azt hiszed,megtörténik,de mégsem. Én 5 éve úgy jártam,mikor a férjemmel a saját házunkba költöztünk,hogy ő éjjelre ment dolgozni,és én éjszaka olyan zajt hallottam a pincéből,mintha betörő lett volna lent. Nagyon megijedtem,a fürdőszobát be lehet zárni,oda bújtam el,nem mertem reggelig előjönni,amíg a férjem nem ért haza,szóltam éjszaka a főnökömnek is sms-ben,hogy mi történt,mert beszélni nem mertem,ha valaki tényleg lett volna a pincében nehogy hallja.6-ra kell menni reggel dolgozni,ezért írtam éjjel a főnökömnek,hogy lehet,hogy betörő van,de egyedül vagyok,nem merek kimenni a fürdőből. Nagyon rettegtem egész éjjel,alig vártam,hogy hazaérjen a férjem és meg is könnyebbültem,ahogy mondta,hogy nincs lent a pincében senki. A hűtőt hallhattam,egy régi fagyasztó volt lent még akkor a pincében,de azóta lecseréltük már. Azóta sem tudok rendesen aludni,ha a férjem éjjeles,félek azóta,hogy nehogy valaki egyszer valóban legyen éjjel a pincében. Ez a félelem már bennem fog maradni,bármi zajt hallok éjjel lentről. Szerencsére sokszor nem éjjeles a férjem,nagyjából 6-7 alkalommal 1 hónapban,12 órás munkarendbe jár dolgozni.

Nem lehetett apukád sajnos,ha meghalt,ami miatt részvétem.

Valami külső zaj volt szerintem,amit hallottál.

2021. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Valami rovar mászkált rajta :)


Én tartok itthon csótányokat és tücsköket a madárpókomnak eleségállatként, és ha valahogyan kiszökik egy, akkor ugyanígy randalíroznak és állandó a papírzörgés éjszaka :)

2021. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges hogy az elhunyt apukád látogatott meg éjjel. Imádkozni kell a lelki üdvéért, hogy menjen el a túlvilágra. Mondj el minden nap egy miatyánkot eg yhétig és hívd ki a Papot házszentelőbe
2021. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
44%
Nekem éjszakás műszakban egyszer elindult a kávéscsésze a sima asztallapon. Ha nem tanultam volna fizikát, simán valami szellemre gyanakodtam volna. Így viszont meg tudtam magyarázni racionális érvekkel, hogy mi miért történt.
2021. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!