Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Na helló emberek! Ha nem hiszel a természet feletti dolgokban akkor kérlek ne kommentelj! Szóval a lényegre térve csak annyi hogy ma rengeteg furcsa dolog történt velem.. Koncentráltam a nyúlamra hogy fájjon neki valami és hirtelen ki dőlt. Épp hogy lélegzett. Alig bírtam valami értelmeset csinálni. Később kifutottam a szobából és mikor vissza értem a nyúl élte tovább az életét. Majd egy fél centis cetli jelent meg a ketrecén és az volt rá írva hogy 74. Amiről ki derült hogy azt jelenti "csináld tovább". Magyarul bantanom kéne a nyulat.. Meg próbáltam, hátha ez valamilyen jel és sikerült.. Elkezdett hátrálni és össze vissza ugrálni (nem jellemző rá). Utána barátnőmmel (ezt el meséltem neki és videó bizonyítékokat is küldtem) próbáltuk ki deríteni hogy ez mi lehet.. Mondta hogy okozzak neki fájdalmat. Majd újra belekezdtem.. Elkezdtem azt hogy fájjon neki de helyette nekem fájt.. Majd kB 3 másodperc múlva elmúlt és neki kezdett el fájnia a lába (ami nekem is fájt). Kérlek írjatok valami értelmes magyarázatot arra hogy mi történik velem..

Ui: egy ilyen "szuper erőm" az hogy a jövőbe látok.. Mármint minden fontos dolgot megérzek előre..



2021. máj. 15. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki kifér, (négyzetrácsos füzet 1 'kockája' kb annyi) csak a ketrec rács 5 mm-nél nagyobb általában. A nyúl rács gazdaboltban 1x1cm vagy 10x10mm

Így a szerencsesütiben is volt a szám az is a ketrec alján vagy a nyúl gyomrában köt ki.

2021. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Először is! Nem drogozok meg ilyenek.. Másodszor a fél centit úgy értettem hogy kB akkora lehetett.. És csak nem bántottam utána a nyuszit..


Csak úgy arra gondoltam hogy mi lenne ha fájna neki és ugye sikerült.. És kicsi koromban ért pár trauma de ezeknek semmi köze sincs ehhez mivel azokra is alig emlékszek..

2021. máj. 16. 10:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

...a 74-es szám nem ezt jelenti....de mindegy...úgyis csak kamu az egész...

beteg állat vagy h bántasz egy ártatlan állatot!!!

remélem h 10- szeresen fogsz szenvedni!!!

Amúgy a 120 jelenti a szenvedés okozást.

olyan nincs h csináld tovabb jelentés sem számnál, sem rúnánál, sem pentagramnál, sem enochban stb.


tehát kamu. vagy kamuzott az állítólagos utánna néző barátod.

2021. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a barátosné is/egy másik profil is feltett egy hasonló kérdést E/2-ben. lényegében ugyan az volt. de ahogy látom törölték....
2021. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
volt egy film, abba arról volt szó, hogy 3 óra nézéssel ki lehet nyírni bárkit
2021. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja #7 be a film. Azon kívül nem tudom hogy van e....

Az elején elájult a hörcsög.

A visszaemlékezésnél meg katonai kísérletben kidőlt egy kecske. (Az benne is van az előzetesben)

2021. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Megvan még a cetli?
2021. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!