Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fekete, sántító, kóbor kutya?

Fekete, sántító, kóbor kutya?

Figyelt kérdés
A fekete sántító kobor kutya tényleg a sátán? Milyen szerződést és hogyan lehet vele megkötni? Mi lesz ha felbontod ezt a szerződést? Hogyan kell? Plusz infók? Minden ami eszedbe jut róla!
2014. jan. 30. 15:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Könyörgöm... normális kommenteket, történetet szeretnék írni belőle.
2014. jan. 30. 15:41
 2/15 anonim ***** válasza:

Ami eszembe jutott, egy közmondás: Hamarabb utólérni a hazug embert, mint a sánta kutyát!


Valaki esetleg nem őszinte veled szemben????

Vedd sorra a "barátaidat", esetleg akad, akiben lehet(ne) kételkednek? Figyelj oda rá a továbbiakban egy kicsit jobban!

2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok sánta kóbor kutya van és köztük sok a fekete is, nálunk is rohangál egy körbe-körbe, gondolod, hogy mind a sátán lenne?

Szerintem a volt gazdájuk a sátán, aki kihajít az utcára egy ártatlan állatot.

Amúgy ne a sátánnal akarj egyezséget kötni, menj inkább a jó irányba.

2014. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De sok értelmes ember van itt :D egyszer itt, GYIK-en olvastam egy kommentet amiben azt írták hogy a fekete sántító kutya a sátán és szerződést lehet vele kötni. Aztán kiindult az agyamból hogy ebből milyen jó fanfiction lenne. Csak ennyit írtak a kommentbe, mint amit most leírtam, és érdekel hogy van-e valahol ilyen történet, vagy egyáltalán létezik-e. Ha nem akkor meg kitalálom magamtól, ezen nem múlik :D Ha van helyesírási hiba akkor bocsi, telóról vagyok.
2014. jan. 30. 15:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy kóbor kutya nem feltétlenül a sátán tulajdona csak egy kóbor szegény teremtés biztos van rá mód, hogy eladhasd a lelkedet valamilyen szeánsszal. :D
2014. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A fekete sántító kutya Sirius Black, miután megszökött az Azkabanból... Nem hiszem, hogy szerződést akar kötni, de szóba hozhatod, egy próbát megér...
2014. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egy fekete macskáról írj, az szerintem sátánibb, főleg amikor a sötétben világít a szeme.
2014. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csak nem várhatod el, hogy a mi kommentjeinkel keress pénzt. Természetesen csak akkor írok bármit is, ha én is profitálok a dologból.
2014. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem adok ki könyvet belőle :"D am a macska túl átlagos, kutyát akarok.
2014. jan. 30. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Én írtam azt a kommentet, szépirodalmi művekre utalva, pl. hogy Goethe Faust - jában így jelenik meg először Mefisztó (az ördög). Utána meg szerződést köt Fausttal. Egyébként a Faust - ból tényleg jó kis modernizált átiratot lehetne készíteni :) Hogy Goethe ezt honnan szedte, azt sajnos nem tudom, de esetleg ha van a fórumon irodalomtörténettel foglalkozó emberke, akkor talán tudna segíteni. A macska sem érdektelen téma, ő Bulgakovnál fordul elő, a Mester és Margaritában, mint az ördög kísérője, Behemót, a "vicces" fekete kandúr. Az egyik kedvenc könyvem :)
2014. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!