Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltak atomháborúk a multban?

Voltak atomháborúk a multban?

Figyelt kérdés

Voltak atomháborúk a múltban?

Nagyon egyértelmű nyomok maradtak Indiában, de a pontos keltezést megakadályozó radioaktivitás miatt nem tudjuk meghatározni a robbanások pontos időpontját; talán különböző időpontokban fordultak elő 12 000 és 50 000 év között. Talán a téma a dévai jó istenek küzdelmeire vezethető vissza a rossz istenekkel szemben, amelyekről az indiai szövegek mesélnek. [link]


Tudjuk, hogy a Harappánál és Mohenjo Daro-nál talált és jelenleg körülbelül három méterre a föld alatt található testek csontjai gyakorlatilag épek, mivel az ott még mindig fennálló nagyon magas sugárzás miatt nem bomlanak le, mint bármelyik Geiger-számlálónál megtalálható. Ezekben a csontvázakban a radioaktív szint sokkal magasabb, mint a normális, mintegy 50-szer magasabb az elmúlt évek ellenére. Ezek a csontvázak a valaha talált radioaktívabbak közé tartoznak, mint például Hirosima és Nagasaki. https://www.youtube.com/watch?v=fkrGwrQKkrI


A talált maradványok a Gangesz régióit és a Rajmahal-hegységet elérő területeken vannak elszórva, és egyértelműen intenzív hőhatásnak vannak kitéve. A falak és az óriási mennyiségű anyag összeolvadtnak tűnik, mintha üvegesítették volna őket. A hőségnek, amely szó szerint megolvasztotta az összes anyagot, egyetlen lehetséges magyarázata van: valamilyen, évezredekkel ezelőtt ledobott ismeretlen atomfegyver, amely teljesen elpusztította az ősi városokat.


Bizonyíték van arra, hogy a Ráma birodalmat (a mai India) 12 000 évvel ezelőtt elpusztította az atomháború. Az Indus-völgy ma a Thar-sivatag, ahol radioaktív hulladékot találtak Jodhpurtól nyugatra. Rádzsasztánban sűrű radioaktív hamu réteget fedeztek fel, és körülbelül 5000 négyzetkilométernyi területre terjednek ki, Jodhpurtól nyugatra körülbelül 17 kilométerre. A tudósok még mindig vizsgálják a helyszínt, mivel súlyos, eddig ismeretlen eredetű csecsemőhalandósági problémákat, valamint a lakosságban magas rákos megbetegedéseket mutat be. Érdekesség, hogy a területen a sugárzási szint rendkívül magas, és a régiót nemrégiben izolálták a feltárások eredményei után. Ha a felfedezést véglegesen megerősítenék, akkor egy 12 000 évvel ezelőtt lezajlott nukleáris holokausztról beszélnénk, amely láthatóan 2154 méter átmérőjű krátert okozott, és amely Mumbaitól 400 kilométerre északkeletre található. Az évekbeli randevúk 12 000 és 50 000 között változnak, mivel életkorát nem lehet pontosan meghatározni. Végül, nincsenek meteoritok vagy egyéb külső vagy belső anyagok, sem vulkáni, sem szeizmikus maradványok a sugárzás igazolására. https://www.youtube.com/watch?v=ooUrerKFFhE


Sem egy meteorit robbanása, amely 600 000 légköri nyomást vagy 50-szer nagyobb sugárzást indokol, mint a Hirosimát pusztító atombomba. A Földön sok olyan hely van, ahol bizonyíték van az ősi termonukleáris robbanásokra. Ezeken a helyeken nagy kiterjedésű homok található, amelynek rétege rendkívüli hő hatására megolvad. Az úgynevezett "tudósok", akiket szinte mind az elit fizet, és akik hülye dogmák megtartásáért küzdenek, megmondják, hogy a meteoritoknak köszönhető, de tévednek, mert ezeken a helyeken nincs nyoma meteoritoknak, és az olvadt fém blokkolja a homok pedig nagyon átlátszó, ami nem történne meg, ha meteoritok lennének; azt mondják nekünk, hogy a meteoritok biztosan felrobbantak, mielőtt a felszínre értek; azok idióta magyarázata, akik megpróbálják megtéveszteni a "tudós" címkéiket. [link]


Az üvegezett rétegeket képező olvadt homok a következőkben található:

Góbi-sivatag, Skócia, Szahara, USA (Mohave-sivatag), Irak (Eufrat-völgy), Egyiptom stb. De a Halál-völgyben (Kalifornia), Skóciában, Írországban, Angliában, Babilonban, Norvégiában (Lofoten-szigetek), Brazíliában (A hét város), Afrikában (Gabon); Törökországban (Catal Huyuc), amely jó példa egy olyan városra, amelyet az egyik legrégebbi ismertnek tartanak. A Drona Parva nevű, szanszkrit nyelven írt ókori indiai könyvből: "Ragyogó golyó lőtt, amelyet füst nélküli tűz ragyogott el, és az ellenséges seregeket sűrű sötétség vette körül: mindenfelől sötétség volt. Borzalmas szél fújt. És felhők olyan vörösre emelkedett, mint a vér: ugyanazok az elemek mutatták zavartságukat. A nap megfordult, és a világot, amelyet a fegyver hője perzselt, láz támadta meg. Az elefántok rémülten menekültek, menedéket keresve. A vízi lények meg voltak ijedve. és az ellenség úgy esett, mint egy dühöngő tűz által kidöntött fák ...


A kormányzott fegyverek és a szekerek, amelyeket a fegyver energiája pusztított el, olyanok voltak, mint az erdőtűz által elnyelt rönkök. Mindenhol ezerrel dőltek össze a szekerek. hadsereg ... "Tudhaliya IV hettita király pecsétje; Kr. E. 1237 és 1228 között



2021. máj. 30. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 Psylocyber ***** válasza:
45%

Egyébként próbálok udvarias lenni és bár egy barátom egyszer azt mondta, hogy hibát követek el, hogy ha észérvekkel akarok meggyőzni egy egyszerű embert, mégis talán ez segíteni fog:


Töltsd le a könyvet az amazonról és nézz rá a "Copyright page"-re, mit tesz isten azt írták bele, hogy


"This is a work of fiction. Names, characters, places, and incidents are either the product of the author's imagination or are used fictitiously"


ha szeretnéd lefordítom szó szerint, de röviden ez a könyv fikció.


Igazán nincs mit. Na nem úgy gondolnám, hogy ezzel téged meg lehetne győzni, de legalább megtettem amit megkövetelt a tisztesség.

2021. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%
11. Itt nem is az a lényeg egy ez 100 %-ig bizonyított dolog legyen,hanem az,hogy nem elképzelhetetlen.Mert ugyanúgy ahogy te azt mondod, vagyis a könyv,hogy ez fikció attól te még nem fogsz a múltba látni.Vagyis akkor tudnád egyértelműen azt állítani,hogy ez nem igaz,ha ismernéd a múltat.De nem vetheted el azt sem,hogy ez nem történhetett meg. Mert igenis megtörténhetett,nem voltunk ott,nem tudjuk.
2021. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 Psylocyber ***** válasza:
36%

#12 Ahhoz, hogy valamiről komolyan tudjunk beszélgetni, kellene egy kézzel fogható bizonyíték, máskülönben igen, igazad van, az is elképzelhető, hogy egy teknősbéka hátán lebegünk a semmiben, vagy, hogy a föld csak 6000 éves. De az is lehet, hogy én vagyok isten.


Tehát igen, köszi a korrekciót: Igen, lehet, hogy volt atomháború a múltban :D

2021. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább ez, mint az ufók.

Mármint lehetett előttünk is hasonlóan fejlett vagy fejlettebb civilizáció. De elbszták és kezdődött minden elölről.

Mi sem állunk messze tőle szerintetek mi marad?

Ettől függetlenül lehet kamu/ feltételezés...

De a jövőbe tekinve ez egy lehetséges alternatíva.

Szerintem alig kell párat kilőni a többit a reaktorok befejezik.

2021. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
85%

Hát én ilyen jó kérdést már régen olvastam itt ezen az oldalon! Végre már nemcsak ugyanazok a sablonos kérdések, hanem egy igazán érdekfeszítő téma. Jó látni, hogy mást is érdekel ez.


Véleményem szerint egyértelmű, hogy voltak atomháborúk az ősi időkben, és erről nemcsak Daniken írt, hanem mások is foglalkoznak ezzel a témával. Voltak előző civilizációk, és sok katasztrófa történt már a régmúlt időkben. Nemcsak a leletek, a maradványok tanúskodnak erről, hanem az említett különféle ősi írások is, ahogyan a kérdés alatt is kiválóan ki van fejtve. Földünk és a Naprendszer története rendkívül mozgalmas és izgalmas is egyben. Olyan ez, mint egy mozaik játék, össze lehet szép lassan illeszteni a kis darabkákat.


Sajnos mindezt a hatalmi elit a tudósok bevonásával minden erejével elhallgatja, ezért tartunk itt most. A leleteket eltüntetik vagy félremagyarázzák, az írásokat és legendákat pedig nem veszik komolyan. De gyanítom, hogy mindezt csak kifelé csinálják így, közben pedig sejtik ők nagyon jól, hogy mi lehet az igazság.


Van sok indián legenda is ezekről a dolgokról. Én amondó vagyok, hogy a rejtélyes marsi formák sem természetes eredetűek, talán ezt a témát is ide lehet illeszteni. Emellett találtak India partjainál meg máshol is sok ezer éves víz alatti romokat. A piramisok is sokkal régebbiek. És még nem is említettem az úgynevezett oopart leleteket. Belső-Ázsia sem így nézett ki valamikor, és a Szahara helyén növények zöldelltek. Az Antarktisz pedig nem volt jeges meg havas.


Egyesek szerint ez a bizonyos Ráma birodalom háborút vívott az atlantisziakkal. Lehetséges, hogy erre utalnak az indiai feljegyzések és az itteni leletek. De valószínűleg volt atomrobbanás a Közel-keleten is, és Szodoma városa is elpusztult rejtélyes körülmények között.


Véleményem szerint az 1908-as szibériai hatalmas robbanás sem meteorit volt, becsapódásnak nem található a helye. Sőt még az is lehetséges, hogy annak idején a dinoszauruszokat sem meteorit pusztította el, legalábbis nem vetem el a lehetőségét.


Tehát rengeteg dolog van itt ebben a témában, amik azt bizonyítják, hogy teljesen más a távoli történelmünk, mint amit ránk próbálnak erőltetni. De egyszer talán utat tör majd magának az igazság.

2021. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 Psylocyber ***** válasza:
19%

"Véleményem szerint egyértelmű, hogy voltak atomháborúk az ősi időkben"


egyszerűen nem hiszem el hogy léteznek ilyen emberek. Nem vagyok hajlandó elhinni, szerintem ez valami látomás megint :) hihetetlen.

2021. máj. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el,hogy vannak olyan emberek akik mást gondolnak a világról mint te? Hát hogy képzelik ezt? Pedig csak az az igaz amit te gondolsz,minden más hülyeség.
2021. máj. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 Psylocyber ***** válasza:
27%

#17 hát ne haragudj, de én nem találok ki semmi olyat amiről fing fogalmam sincs :) én azt nem értem az ilyen áltudományos őrültségeket mantrázó emberekben, hogy hogyan képesek ilyen hihetetlen magabiztossággal, gondolkodás nélkül átvenni bármit, vagyis gyakorlatilag mindent, amit leírva látnak.

Erich von Danikan őrült fikcióit már tételesen cáfolták, de ez ne zavarjon senkit, terjesszük a hülyeséget, mert az sokkal izgalmasabb, mint adott esetben egy ésszerű magyarázat. És itt nem arra gondolok, hogy a tudományos konszenzus nem engedné meg, hogy bárki bármi más gondoljon, hanem azt, hogy a józan ész határait feszegetik ezek kényszerképzetek. Féligazságok, csúsztatások, száz sebből vérző logika...


"Véleményem szerint az 1908-as szibériai hatalmas robbanás sem meteorit volt,"


bárhol olvasol bele tömör baromság, csak nézd meg hogy fogalmaznak, szerencsétlenek nagyon egyszerű lelkek.


Egyedül azért fogok csöndben maradni, mert alapvetően nem tehet róla, hogy ennyi ésszel áldotta meg az élet.


iszonyat basszus.

2021. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
88%

Ezekkel a dolgokkal messze nemcsak Daniken foglalkozik. Nincs mindenben igaza, de a fő irányvonalban igen. Sokkal közelebb áll az igazsághoz, mint a hivatalos nézetek. Lehet, hogy egy pár dolgot meg tudtak cáfolni, mert mint írtam, nem minden igaz a nézeteiből. Sokkal inkább a hivatalos nézetek azok, amik többnyire erőltetettek, és hamisak.


Másfelől pedig nem szép dolog a személyeskedés, miért kell a másik intelligenciáját kétségbe vonni, és őt negatív jelzőkkel illetni csak amiatt, mert mást gondol bizonyos dolgokról? Nem muszáj ide írni!


Az egészen biztos, hogy a civilizáció nem néhány ezer éves, és valószínűleg a többi dolog is igaz lehet.

2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 Psylocyber ***** válasza:
41%

#19 sajnálom, de ez az én jellemhibám....


"a hivatalos nézetek azok, amik többnyire erőltetettek, és hamisak." ezt hogy érted? Arra gondolsz, hogy egy hotelmanager nulla tudományos háttérrel majd jobban tudja mint mondjuk egy tényleg ezzel foglalkozó tudományág összes képviselője által kialakított konszenzus, ami tényleges kutatásokra alapul?


hogy tudsz olyat leírni, hogy "egészen biztos", mire alapozod ezt, arra hogy elolvastál egy scifi-t?

2021. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!