Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki milyen nem e világi asztrál...

Ki milyen nem e világi asztrális szinteket, dimenziókat észlelt eddig?

Figyelt kérdés
Itt gondolok testelhagyás közben látott dolgokra, esetleg alvás közben látott helyekre, bármi érdekelne ami ezzel kapcsolatos:).

2021. máj. 31. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Én alvás előtt félálomban láttam egy helyet, ahol egy fura bogárszerű lény őrködött, két lábon állt, fekete bogár szeme volt de nem bogár arca, és a fején nem tudom eldönteni, hogy sisak volt, vagy a feje volt ilyen mert amolyan kitinszerű valaminek nézett ki. Ránéztem, ő is nézett, de nem féltem, és végül elfordult valamit figyelt. Mindenhol hullakupacok voltak, és egy szürkés ember térdelt, akiből cafatokban hiányzott a hús a testén, de nem volt hallott, és szenvedett. Utána láttam egy ilyen kád méretű kis mélyedést a földben, amibe vér volt, és mintha létrehozták valakik, vagy maga a mélyedés hozta volna létre a vérből egy lényt, ami kimászott és még nem volt rajta bőr semmi, csak az izmok és csontok látszottak, és minden csupa vér volt. Többre nem emlékszem, én nem féltem, tudtommal több pokol is létezik(nem a keresztény bohócság), és számtalan szint/dimenzió. Az embereket védik, hogy nem érzékelik többé kevésbé, ezeket a szinteket, sokszor horror amit odaát találunk. Ha valaki esetleg ide nem írná le, de privátban megosztaná velem, kérem tegye meg, köszönöm szépen!
2021. máj. 31. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Max privátba írhatom le, de vannak itt trollok szóval úgy nem írom le.
2021. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a 90-es évek közepén egy túra során végigjártuk az Ingó-köveket és ránk esteledett a Velencei hegységben. Egy erdős részen haladtunk Sukoró közelében, kb 5 kilométer és a hegygerinc választott el minket a leparkolt autóinktól. Egy tisztásra érve a félhomályban megláttam valamit a tisztás túlfelén egy vastag törzsű fa előtt. Emberszerű alak volt de áttetsző volt a teste és vörösen izzó szemei voltak. Felkiáltottam, hogy nézzétek, és a csoportból 2 ember a mai napig tudja is igazolni, hogy nem képzelődtem, bár az alak gyorsan eltűnt.
2021. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na 3-as, most nem alszok emiatt. XD Minek olvasgatok ilyeneket, ugye?
2021. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Menj be egy pszichiátriára, ott elég sok félét tapasztaltak már az emberek, ajánlom a skizofréneket.
2021. jún. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

5#ös nagyon le van pontozva, de tényleg sokat találni, akik ilyeneket tapasztaltak.


Én már megjártam az összes felettünk lévő dimenzió rezgését, befejezve a mennyországgal.


Én nem igazán hiszem, hogy a te élményed nem csupán egy transzhalucináció volt.

2021. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártál te semmit.
2021. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5#ös, Nagyon sok esetben a mentális beteg emberek valóban látnak dolgokat, attól, hogy az orvostudomány képtelen kategorizálni mivel ők nem látnak át oda, ahova ezek az emberek. Amint látsz valamit, ami nem kézzel fogható, már skizofrén tünet alá tartozol, tehát amit írsz nem jelent semmit.


6#os, Sanszos, ha ennyi mindent láttál, de amit én láttam, esélytelen, akkor te nem láttál túl fényesen. Nagyon sokszor átláttam már a szellemvilágba, van egy alsó szintje, ahol az emberi szellemek megrekednek, és van egy következő dimenzió, talán ez a negyedik, ahol az éteri rovarok léteznek, és nagyon sok mesebeli illetve számos ismeretlen lény. Undorító rovarokkal és nagy pókokkal van minden tele, érdekes épületekkel amit vagy a mesebeli lények emeltek vagy az odaát élő emberek, továbbá az idegenek is sokat mozognak a negyedik dimenzióba(köztes tér). A számunkra mennyországnak hívott hely egy nagyon magas dimenzió, oda tér haza a lélek két leszületés között, de a lelkünk a tapasztaláshoz kell tudtommal, amolyan kapocs a szellem és a fizikai test között. Az angyalok is a legmagasabb dimenziókban léteznek. A lélek egy kapocs a fizikai és az éter test, továbbá a valódi Én, a szellemem között aki ott létezik, ahol ahova a lélek hazatér tudtommal. Továbbá a lélek az, amin keresztül fejlődünk, és megjegyzünk, mindent.

2021. jún. 4. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság
2021. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!