Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan képzeljem el azt, hogy...

Hogyan képzeljem el azt, hogy a lelkem elhagyja a testemet?

Figyelt kérdés
Számos alkalomkor próbáltam már a kötél és a létra módszert, de hatástalan. Milyen módszerek vannak még?

2021. febr. 18. 19:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
Úgy, hogy este elmész szunyálni.
2021. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Grimfox ***** válasza:
53%
A lélek csak a halál után "hagyja el" a testet. Amire te gondolsz, az az, amikor a tudatod hagyja el a tested. A kettő nagyon erősen különbözik.
2021. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

2-es válaszolóként itt választ adok az asztrális projekcióra:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1095356..

2021. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Grimfox: tök mindegy, tudod mire gondoltam
2021. febr. 18. 21:04
 5/36 Grimfox ***** válasza:
83%
Például ha a homlokod közepére fókuszálod minden figyelmed, és elképzelsz egy alagutat, ami egyre szűkül, és egyre gyorsabban haladsz benne. Ugyanezt elképzelheted a kutacsodnál is, csak ott nehezebb. Persze egyik sem fog működni, ha nem teljesíted a minimum követelményeket. Például kellő mennyiségű fölös energia, elég erős, és stabil koncentráció, és a tudatod hajlandósága, hogy a testedtől félig függetlenül is működjön. Ez utóbbi a legnagyobb akadály a legtöbbek számára.
2021. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Mindig eljutok oda, hogy elzsibbadok, és nem tudom "behatárolni" milyen pozícióban helyezkedik el testem. Ilyenkor fel szokott gyorsulni a szívverésem - nem tudom, hogy ez jó jel vagy rossz. Néha mintha a karjaim vagy a nyakam kifordulva lenne.

Ma egy olyan felvételt hallgattam, amiben egy indigó gömböt kellett elképzelni, amely szépen lassan behatol a harmadik szembe és azzal kell "kihúzatni" az asztrális testemet. A zsibbadás és az érzékek elvesztése után lila és fehér "fényeket" láttam. De hiába képzeltem azt, hogy kötéllel kapaszkodom vagy létrára mászom, egyszerűen semmi sem történt.

2021. febr. 18. 21:51
 7/36 SZücsöm ***** válasza:
Grimfox ezt csak olvastad valahol vagy meg is tapasztaltad mint a chit?
2021. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Grimfox ***** válasza:

A hang, és más külső behatás általában akadály. Megzavarnak. Bár ha előbb meghallgatod, amit a hanganyag mond, utána önállóan, csöndben végzed a gyakorlatot, akkor idővel akár sikerülhet is. A szívverés felgyorsulása a légzés lelassításával kezelhető, de általában azt jelzi, hogy érzelmi, vagy nem tudatos, félig ösztönös akadálya van a kilépésnek.


SZücsöm, én azok közé tartozok, akik minden alkalommal akadályba ütköznek, amikor megpróbálnak kijutni, ezért én is csak kicsit tovább jutottam, mint a kérdező, ki sosem léptem. Évek óta nem is próbálkozok, mert közben rájöttem, nekem miért nem megy, és ha véletlen sikerülne, az mivel járna.

2021. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mivel járna? Nincs veszélye
2021. febr. 18. 22:15
 10/36 Grimfox ***** válasza:
Aham...Azért nézz utána. Biztos ami biztos.
2021. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!