Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mintha az elhunyt apám láttam...

Mintha az elhunyt apám láttam volna az utcán, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Edesapam 8 éve elhunyt rákban.

Ma reggel egy boltnal láttam egy férfit, aki szinte ugyanúgy nézett ki

Előttem fizetett, aztan az utcán is egyféle mentünk, en mentem be a munkahelyemre, visszanéztem rá az ajtóból es ez az ismeretlen férfi állt kint az útpadkánál es mosolygott rám

Picit meg is ilyedtem, olyan hátborzongató volt az egész. A férfit még soha nem láttam a környéken, pedig kis település



2021. jún. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent jelenthet..

Lehet, hogy egy nagyon hasonló ember, De lehet, hogy csak beleláttad apukád, és ha közel mész hozzá, eloszlik a pillanatnyi varázs/döbbenet. Valószínűleg a tudatalattidban valamilyen esemény, vagy tudatalatti feldolgozási folyamat miatt aktuálisan apukáddal (is) foglalkoztál, és ez átszivárgott a tudatos észlelésedbe ilyen formában. De hogy konkrétan ez mit jelent, azt így nem lehet megmondani a múltbéli és jelenlegi életed, élethelyzeted ismerete nélkül..

2021. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak hasonlított és utána már behalucináltad
2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én az apám halála után egy hajléktalannal találkoztam, aki úgy nézett ki, mint ő. Adtam egy ötezrest neki.
2021. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a választ, de a barátom egyszer az elhunyt mamáját látta ugyanígy, pont ott ahol a mamája lakott...
2021. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót mástól is hallottam.
2021. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vki hasonlitott rá.
2021. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Csak hasonlított rá.
2021. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Édesapám is járt így.

Külföldön voltak nyaralni a szüleim, és láttak egy idős nőt, aki megszólalásig olyan volt, mint amilyen az édesanyja, aki akkor már sajnos halott volt.

Édesanyám is látta, szerinte is olyan volt. Nem tudom ez hogyan lehetséges, de megtörtént.

2021. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!