Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, átok lehet rajtam?

Mit gondoltok, átok lehet rajtam?

Figyelt kérdés
szóval az elmúlt pár évben egymás után jöttek ki olyan betegségeim amik külön is borzasztóak, és egymástól függetlenek. a magánéletem borzasztó, teljesen összetörték a szívem, anyagilag k.o., aztán a gyerekem is beteg lett. ami elromolhat az nálam tuti el is romlik, számítógép monitor tv videó 2telefon mikro és ezek csak az elmúlt 3hónapban, 2helyről vártam pénzt (apeh/mák) soron kívül, mindkettő késett 1-1hónapot, és csak a főbb dolgokat említem ezer apróbb volt. ez most csak sima pech v átok lenne?
2010. aug. 25. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Csúnya átok. Én is hasonlóakat élek át. :S
2010. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mit lehet csinálni?
2010. aug. 25. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az Élet próbatételt állít eléd :S

Hogy mit tehetsz ellene? Fogd fel úgy, hogy át kell menned ezeken a próbákon!A sok sz.ar után jönni fog a sok jó!;)

Mindig így szokott lenni!

( egyébként hasonló helyzetben vagyunk mi is :d )

2010. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tűröm én csak 23éves vagyok kisgyerekkel egyedül, és most lehet rákom van ez volt az utolsó csepp és nem tudom mit követtem el. mert ha tudnám tehetnék ellene. az az egy amire gondolni tudok h anyám aki lassan 3éve halt meg rákban nyúlt utánam nagyon rosszba voltunk és azóta sűrűsödtek be a dolgok...
2010. aug. 25. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:
hmm... szerintem ne sajnáld magad, hanem a megoldást keresd, dolgozz, próbálj meg minél szebb jövőt biztosítani a gyerekednek, és ami a legfontosabb, legyen célod!
2010. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem magam hanem a gyerekem sajnálom amiért 23évesen az anyja egy roncs egymástól függetlenül 3olyan betegséggel ami külön-külön is halálos kimenetelő lehet, és még van kb 10"kisebb". és mind független egymástól. minden bizonnyal dolgoznék ha nem egy másfél évessel egyedül lennék. de félek h nem fogom tudni felnevelni mert már most alig bírom és szeretném tudni miért van ez, mit tegyek h vége legyen ennek a folyamatos szívásnak.
2010. aug. 25. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem lennél ilyen helyzetben, akkor kioktatnálak, hogy mekkora butaság hinni az átkokban... deh így csak simán megjegyzem, hogy nincs ilyen hogy átok, a jelenlegi helyzetedből próbáld kihozni a legtöbbet ;)
2010. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Menyj el egy jó jóshoz,és szedesdd le magadról az átkot! biztos hogy van rajtad..Vagy egy olyan szemmély küldte rád aki rühell téged,vagy nem tudom..de mindenképpen próbáld meg..AZ anyukám is elment,és leszedték neki,azóta jobban van.. Nem is túl drága..
2010. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem mondod hogy kepes vagy vkinek azt tanacsolni, hogy azt a keves penzet is adja oda egy kozonseges csalonak... :O
2010. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem hittem az ilyesmiben sokáig,de magától nem lehet, hogy valaki BÁRMIHEZ nyúl szarrá válik.
2010. aug. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!