Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ösztönlény" vagyok, abból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ösztönlény" vagyok, abból a tekintetben, hogy ha valakivel már összemelegedtem, összejöttem, nincs rajtam kontroll. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval, ha valakivel már összejöttem, ha valakit már elég jól ismerek, utána én nem tudok Neki sem hazudni, sem taktikázni, sem elrejteni előle az érzelmeim. Egyszerűen minden jön, ösztönösen. Nem tudok ilyen párkapcsolati játszmákat csinálni.
2010. jan. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne hazudni egy kapcsolatban? Am sztem nem olyan gáz ez, legalább őszinte vagy. xD
2010. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ezzel most mi a problémád? A emberek 90%-a egyébként is megérzi ,ha hülyére akarják venni.
2010. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A játszmák károsak,úgyhogy ne is akard őket játszani,mert hamar vége lesz a kapcsolatnak.
2010. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy csak azt mondom: szivesen lennék a barátnőd :D
2010. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20:07 -> Ugyan miért, mesélj? :)


De ezt a tulajdonságom gyengeségnek tartom, mert valahogy ez nem túl szimpatikus a lányoknak, ahogy észrevettem.

2010. jan. 5. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hát azért lennék szivesen a barátnőd,mert mindig öszintén tudnánk beszélni,nem akarnál szivatni és kimutatnád az érzéseidet---> így tudnám,hogy mit érzel irántam :D
2010. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!