Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy lány 18évesen csak 1 pasival volt és azzal az eggyel is marad örökre, már el is jegyezték?! Rajtam kivül is van ilyen? Irjatok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lesz még több pasi az életedben, korai volt ezt kijelenteni.
2010. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatok elég ritkán tartanak az ember élete végéig,de előfordul azért hogy igen.Én a fél karomat odadtam volna az első barátomért,aztán 2 év után szétmentünk,utolag már nem is bánom.persze ez nem törvény,a szüleim elsők voltak egymásnak és 25 éve házasok.
2010. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már eggyütt lakunk több mint fél éve, 3 éves a kapcsolatunk és el is jegyeztük egymást, mit volt ezen korai kijelenteni??
2010. jan. 3. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:

tudod, a mai fiatalok döntő tőbbsége soha nem fogják elfogadni, hogy valaki komoly kapcsolatban akarja leélni az életét, és nem kefél össze-vissza

én hála Istennek nem egy ilyet ismerek, és nagyon szépen élnek

boldogságot nektek is

2010. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Általában idővel valamelyik félre rátör a kíváncsiság, hogy kipróbálja mással is. De nem biztos, hogy így lesz. Kívánom, hogy boldogok legyetek.
2010. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

majd meglátod kislányom.


lehet most még nagy a szerelem stb, de egy idő után vége aztán jó a félrek*rás válás, aztán szlingliként majd f*szról f*szra jársz.


sok sikert , ajándlom ink most éld ki magad

2010. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

maradjon már, anyuka!

magában még nem jártak elegen, hogy másnak ajánlgatja?

2010. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A harmadik 15:15 nek nem wok a kislánya ez az egyik!! A másik meg,lehet hogy maga fa*ról fa*ra megy vagy ment, de az nem én vagyok! A többieknek köszönöm a választ, várom a továbbiakat!
2010. jan. 3. 15:41
 9/14 anonim ***** válasza:
hát... nincs ilyen a közvetlen ismeretségi körömben. én is lassan 3 éve vagyok a barátommal (19 vagyok), nagyon szeretem, feleségül mennék hozzá szívesen, mert nagyon jó ember és jó családapa lenne, de úgy semmiképpen hogy nem élhetek előtte egy pár évet. ismerem magam, nekem kell a kaland és a tapasztalat. ennek ellenére nektek sok sikert kívánok, és azt, hogy ez az érzés megmaradjon életetek végéig!
2010. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is az elsővel vagyok, csak nekem 28 éves koromig várni kellett. (Megérte!!)

Szerencsés vagy, hogy Te már ilyen fiatalon megtaláltad!

Fordítsatok sok figyelmet a kapcsolat építésére (házasság nem = végállomás), és minden rendben lesz.

Sok boldogságot!

2010. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!