Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elment egy...

Van itt olyan, aki elment egy spirituális tanfolyamra, de megbánta, viszont benneragadt? Esetleg akinek hozzátartozója, barátja járt így?

Figyelt kérdés
Van az ismeretségi körömben egy ilyen eset, nem tudom, hogyan tudnék neki segíteni.

2021. jún. 30. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ahol én voltam ott nem efy hétvége volt 3 év.

de tudom h Theathe Healling egy hétvége, sok lóvé, lehúzás, s mégis nagyon elismert.

bár érdekes h egy villanyszerelő lehet ördög s szelleműző csak azért mert van egy Theathe Gealing papírja....

2021. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömmel mentünk el egy ilyen “tanfolyamra”, sajnos évekig tartott, mire rájöttem, hogy szemfényvesztés, a tanítók önmaguknak mondanak ellent, és technikailag egy világvége váró szektába kerültünk. Az ismerősöm viszont nem hajlandó látni ezt, és már a tanfolyamon megismert emberek is próbálnak engem meggyőzni, hogy menjek vissza, mert különben isten megbüntet, megbolondulok, meghalok. Gyakorlatilag nem tudok már ezzel az amúgy nagyon kedves ismerősömmel úgy beszélgetni, hogy ne hozná fel a világvégét, pusztulást, vagy a spirituális dolgokat, és ne vesznénk össze. Meggyanusitott, hogy én szellemszinten megtámadtam őt, stb. Nagyon szeretném ebből kihúzni, de nem tudom, hogyan.
2021. júl. 1. 08:54
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
hát hagyd rá. minél inkább próbálod észheztéríteni, annál makacsabban ragaszkodik a téveszmékhez. hagyd magátol h rájöjjön, hagyd h magától adjon igazat neked.
2021. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
fura lehet úgy élni h a világpusztulását, végét látja benne. inkább csak élne, ahogyan mindenki más.
2021. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tudi333 ***** válasza:
71%
Jaj. Értem. Akkor nem ragadt bele, csak szerinted. Ő ott jól érzi magát. Akkor meg hagy legyen... senkit sem lehet önmagától megmenteni.
2021. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!