Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényével kapcsolat...

A vonzás törvényével kapcsolatban kitől, vagy melyik fórumon lehet kérdezni, ha valamilyen konkrét kérdésem van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
itt lehet kérdezni. megmondjuk, hogy a vonzáés törvénye nem létezik. nincs. az működik, hogy ha akarsz valamit, akkor teszel érte, nem csak akarod hogy megtörténjen. persze az is fontos hogy akard, de aktívan tenni kell érte. nem csak várni tátott szájjal a sült galambot, mert magától nem fog a szádba repülni.
2021. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó fej vagy:) köszi.
2021. júl. 12. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne a konkret kérdésed? Sok vonzás törvénye könyvet olvastam.
2021. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Îrhatok privát üzenetet neked?
2021. júl. 12. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze írd csak.
2021. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem lett volna már 32 ilyen kérdés itt... valami miatt ez a hely vonzza az ilyen embereket.

Nem, nem tudod megszerezni így a fiút.

Akkor sem, ha nagyon akarod.

2021. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, megértettem. Köszi!! 😀
2021. júl. 12. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam az üzenetedet.

Remélem nem gond, ha itt válaszolok.

Kétlem, hogy neki vonzanád be ezeket a dolgokat. Inkább csak mivel nem kedveled továbbra is azt vonzod, hogy legyen okod ne kedvelni ezért még több dolgot veszel észre amiért ne kedveld. Például, hogy össze jön neki ami neked vágyad és még nem sikerült. Egyáltalán nem kéne arra összpontosítanod, hogy neki sikerült, nekem persze nem, mert ezzel továbbra is azt vonzod, hogy neked nem sikerül elérned.


Ha "irigykedsz" arra ami álmod neki sikerült akkor továbbra is irigykedést vonzol szóval egyáltalán nem kellene erre összpontosítanod. Azt vonzod amit érzel.

2021. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!