Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet asztrálutazással...

Hogyan lehet asztrálutazással eljutni a 9. dimenzióba?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült egyenlőre az asztrálutazás, de meg fogom tanulni. A kötélmódszerrel fogok gyakorolni. Tehát, az asztrálutazás lényege, hogy kijössz a testedből. Ilyenkor az ember látja a szobáját, ahol alszik. De utána majd, hogyan tovább? Mikor, és, hogyan lehet dimenziókba utazni? Én a 9. dimenzióba szeretnék eljutni.

2021. júl. 14. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak a szobád? Pedig ingyen mehetnél akkor múzeumokba, állatkertbe stb. Miért pont a 9. dimenzióba szeretnél menni?
2021. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
63%
Ha a 9. térdimenzióról beszélsz, akkor jelenleg is jelen vagy benne, csak nincs meg a megfelelő érzékszerved, hogy ezt tudatosítsd. Ha szellemi dimenzióra gondolsz, abból hét van, és asztrális utazással csak a másodikba, az asztrális dimenzióba, vagy inkább térbe tudsz eljutni. Ahogy a neve is mutatja, ez a módszer csak az asztrális térben való mozgást teszi lehetővé.
2021. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én pedig Galapagosra szeretnék eljutni.
2021. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Tanulj, művelődj ezen a téren/ebben a témában.

Vedd figyelembe, hogy nem elég megtanulnod azt, hogyan juthatsz a 9. dimenzióba, azzal is tisztában kéne/kell lenned, hogyan juthatsz onnan vissza!

.

Következik mindebből, hogy az itt kapott esetleges pár mondatos válasz igencsak kevés!

2021. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
23%
A 9. dimenzióba a hetedikből indul közvetlen sebesvonat, az a legegyszerűbb. A nyolcadikból is el lehet jutni sárga busszal, csak akkor át kell szállni Középföldén és Abádszalókon.
2021. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Csak szólok, hogy a "dimenzió" az nem úgy működik, mint egy szoba.

Például ha létezik 4. dimenzió, akkor ott a mi 3 dimenziós terünkből akár végtelen sok is lehet.

A 9. dimenzió ilyen szinten értelmezhetetlen.

2021. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Először juss ki a szobádból :-)
2021. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
11:54 válaszolónak: És akkor, hogyan tudom a 9. dimenziót érzékelni? A megfelelő érzékszerv alatt a harmadik szemre gondolsz?
2021. júl. 14. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Az asztrális utazás a 4. dimenzióban történik, az asztrális testedbe vagy másképp az asztrális hordozóba viszed a tudatosságod,és elhagyod a fizika testedet, ami a 3. dimenzió anyagából épült fel.

Amennyire tudom, a 4., az 5. dimenziót és a 6. dimenziót lehet elérni emberként.

A 8. dimenzió maga a Teremtő.

A 9. dimenzió nem tudom létezik-e.

...visszatérve a kérdéshez, ha a 4. dimenziót meghaladóan akarsz dolgozni, akkor nem az asztrâlis testre kell törekedni, hanem a devachan testre, -ami nem annyira gyakran "kerül szóba", mert ennek elérése nehezebb... illetve az ennél is magasabb rezgésű hordozókra.

2021. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
A kilences sem ismeri a dimenzió szó jelentését.
2021. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!