Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha álmomba fekszel le tudatos...

Ha álmomba fekszel le tudatos álmodni, és ott az álombeli felkelésnél lesz paralízis, akkor a valós paralízis kijátszható?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy álom az álomban. De miért akarod kijátszani? Igazából egy csomóan arra gyúrnak, hogy egyáltalán észrevegyék, hogy álmodnak. Nem akarnak bennmaradni. Meg nem is hasznos feltétlenül, az álmot, amibe felébredsz mindig nehezebb észrevenni és irányítani.
2021. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sokszor tudom hogy álmodok , de arra törelszem hogy akkor már nekem megfelelően alakítsam.
2021. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, vannak különböző fokozatok, hogy ki hol tart. Meg oké az is, ha valaki ilyennel kísérletezik, de nem értem miért kell kijátszani a felébredést. Nem fogsz tőle tovább aludni, az álombéli idő máshogy telik, ha erre gondolsz kérdező.
2021. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!