Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvási paralízis közben ha...

Alvási paralízis közben ha szemkötő van rajtam, ugyanúgy látom azokat a dolgokat amiket oda hallucinálok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 09:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Mivel ez csak a képzeleted, a szemkötő nem fogja meggátolni.

Viszont nem tudom, hogy éled meg, de a szemkötő biztos segít? Azért elég para így is, de ha nem tudsz mozogni és még úgymond nem is látsz, szerintem sokkal rosszabb.

2021. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Maga a látás működik, csak keveredik hallucinációkkal. A szemkötő gátolja a látást, így a vizuális hallucinációt is. Ugyanakkor ugyanúgy úgy fogod érezni, hogy van ott valami, és figyel téged. Csak nem fogod közvetlenül látni.
2021. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés meg lesz, ugyanúgy fogod majd átélni, csak nem látod. De attól még meg lessz ez a szar érzés, mintha valaki lenne ott, lesz bénulás is. Csak nem fogsz látni. Ha arra célzol, hogy félsz az alvási paralízistől, és hogy így könyebb-e átvészelni?... hát nem.
2021. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Na várjunk csak, ha ez valóban csak hallucináció, akkor azt nem akadályozhatja a szemtakaro, mert a hallucináció egy belső dolog, ugy, mint az álom, csak az agyban létezik.

Ha valamit a szemtakarótól nem látsz, az valóságos kell legyen.

2021. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy alvásparalízisnél éreztem valamit és látni akartam.

Annyira látni akartam, hogy kintről láttam mindent ahogy fekszem és ahogy mellettem áll az a valami. Ha ilyenre képes voltam paralízis közben akkor egy szemkötő se fog meggátolni abban, hogy láss.

2021. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
68%

5., azért voltál rá képes, mert félig aludtál. Meg mert akartad látni. Ha valaki nem akarja látni, az becsukja a szemét, vagy elfedi azt.

4. Ha becsukod a szemed, vagy eltakarod annyira, hogy ne láss, akkor az álom rész nem mosódik össze a valósággal. A jelenlét hallucinációja megmarad a téves tudat szintjén, hogy van ott valami, meg a fenyegetettség érzeténél. Ez alól kivétel, ha úgy teszel, mint az 5., mert akkor visszasüllyedsz az alvás egy valamivel mélyebb szintjére, és vizuális ingereket is generálsz magadnak.

2021. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Az ötös leírása utalhat arra is, hogy testen kivüli élménye volt. Alvasparalizissel néha együtt jár.
2021. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utobbi esetben szerintem simán láthat szemtakarón át is, mert ilye kor nem a fizikai szemével lát.
2021. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a szemeddel latod hanem az elméddel
2021. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SZücsöm ***** válasza:
58%

7 es valószínűleg nem a testen kívüli élmény hanem a szimpla álmodás jár együtt néha az alvásparalízissel(azaz visszaalszik az átélő).Nem hinném hogy ilyen könnyen átélhető lenne egy OOBE.


Amúgy mivel én mind 2 alkalommal a hasamon feküdtem és pont a párnán volt az arcom ezért látni nem láttam semmit. Viszont a többit megoldotta nekem az agyam mert úgy éreztem hogy valaki a hátamba térdel és belenyomja a fejem a párnába + a fülembe suttog. Szóval a szórakozás az meg volt csak vizuális ingerrel nem járt.

2021. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!