Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez vajon mi lehetett? (alváspa...

Ez vajon mi lehetett? (alvásparalízis?)

Figyelt kérdés

Azt kell rólam tudni, hogy recepciós vagyok. Volt egy 12 órás műszakom, viszont ezelőtt éjjel nem nagyon ment nekem az alvás, lehet szinte semennyit sem aludtam aznap éjszaka.


Bementem dolgozni, olyan 6 óra munka után egy kicsit beszundikáltam a széken mert nagyon fáradt voltam és nem volt akkor jövés-menés :) Aztán olyan 10-15 perc múlva felkeltem. Fél szemmel láttam egy embert, aki rám nézett és egész végig csak állt és figyelt. Nagyon (de nagyon) megijedtem, hogy vajon ki lehet, nem mertem odanézni, nagyon féltem. Mozogni közben tudtam, meg bármit csinálni


Elkezdtem írni a páromnak, hogy valaki figyel. Nagyon furán viselkedtem akkor, nem tudom miért féltem annyira odanézni. Párom próbált megnyugtatni üzeneteken keresztül, végül sikerült is neki, mivel végül odanéztem. Az “ember” aki figyelt engem és akitől nagyon-nagyon féltem az a karácsonyfánk volt az aulában.


Azóta gondolkodom hogy vajon mi lehetett ez? Szerintem ilyen alvásparalízissel kapcsolható össze valami, csak ugye ez nem teljesen korrekt, mivel akkor nem is tud az ember mozogni (legalábbis ezt olvastam). Tudja valaki hogy ez mi lehetett? Nagyon furcsállom mai napig, hogy miért nem mertem odanézni, nem jellemző rám az ilyen!:) Tudom, hogy az lehet az oka hogy nem aludtam ki magamat, de lehetséges hogy ez egy gyakori jelenség és van elnevezése?



2021. márc. 20. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Alvási paralízis esetén nem tudnál mozogni. Ez illúziónak hangzik, elalvás előtt, vagy ébredés után gyakori. Ilyenkor van inger (karácsonyfa képe), csak azt az agy nem megfelelően dolgozza fel.
2021. márc. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
1 +1 pont
2021. márc. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
simán behallucináltad. Kialvatlanságnál előfordul
2021. márc. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Manapság minden furát az ezotériának tulajdonítanak az emberek.

Legyen nálad zseblámpa. Szétnézel vele, látni fogod, hogy semmi nincs ott, csak a kib@szott fa.

Ahogy írtad is, kialvatlan voltál. Ilyenkor beképzel az ember dolgokat.


(Vagy talán figyel a fa?)

2021. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!