Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Hihetetlen Magazin szerintet...

A Hihetetlen Magazin szerintetek mennyire fedi le az ezotéria témakörét?

Figyelt kérdés
Korábban a Színes UFO-t olvastam, de az pár éve beolvadt a Hihetetlenbe, arról meg azt mondják, hogy ugyanazt a tartalmat többször is lehozzák, csak más formában...

2021. júl. 26. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Amennyire Németh Sándor a jóga témakörét vágja, vagy még annyire sem.

Amennyire Berki Krisztián a jó autóvezetés témakörét vágja, vagy még annyire sem.

Amenyire Hszi Csin-ping a jogállamiság témakörét vágja, vagy még annyire sem.

Amenyire Nikol "The Basement" Pashinyan az államférfiség témakörét vágja, vagy még annyire sem.

Amennyire egy vakon született ember a morden festőművészet témakörét vágja, vagy még annyire sem.

Kb. ennyire vágja az ezotéria témakörét a Hihetetlen Magazin.

2021. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
87%
Hitelesnek nem hiteles. Nagyon nem. Viszont néha felbukkannak benne olyan témák, amiknek érdemes utánanézni hiteles forrásokban is. De amúgy nagyjából annyi köze van az ezotériához, mint ahogy azt az előttem szóló elég jól érzékeltette.
2021. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
2008 és 2010 között rendszeresen olvastam a magazint, nagyon érdekesnek találtam. Úgy gondolom, hogy kb a fele kitaláció, a másik felé talán valóság, de mivel az is csak beszámolók alapján van, erősen megkérdőjelezhető. Nagyjából a negyede lehet reális. Szóval igen, azért lefedi az ezotéria témakörét.
2021. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
79%
Én 2017-19 között olvastam, és akkor jobbára konteo, sorosozás, ufók, és mesterséges intelligencia-mátrix típusú cikkek voltak. Ez pedig nem ezotéria, bárhonnan is nézzük. Ami pedig szerepelt benne, az bulvárlap színvonalú volt. Egy-két érdekesség néha becsúszott, de sajnos csak a téma volt érdekes, maga a cikk nem.
2021. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Fenntartásokkal kell kezelni, de szoktak benne lenni jó kis gondolatébresztő, érdekes cikkek is azért időnként. Én például sok-sok éve ebben olvastam egy cikket, ami miatt elkezdtem érdeklődni a buddhizmus, a meditálás iránt. Egyébként meg bizonyos témák önismétlése megy, de ez nem csoda.
2021. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Hihetelenül lefed minden témakört, nem csak az ezotériát!

... nem mintha tudna valami!

Csupán összehord hete-havat... aztán abban mindig akad valami, amiben az olvasó hihető vagy ismerős gondolatokat lát meg.

2021. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki azt szed ki belőle, amit akar, az intelligenciájának megfelelően. Ugye mindenkinek más a befogadóképessége. Érdemes mindenhez így hozzáállni.
2021. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 50% ezoteria/ufók/parajelenségek és 50% politika/összeesküvéselméletek, ha az összes médiaterméküket nézem (a lapot és a műsort, plusz esetleg hozzáveszem még a facebook oldalukat).

Mondjuk engem inkább az előbbi azaz a klasszikus ezoteria érdekel, politika az van épp elég mindenhol máshol, olyan pláne sok van, ami elfogult és csőlátású.

Az Enigmákat is szoktam nézni a Youtubeon, ők még szerencsére megmaradtak a klasszikus érdekes témáknál, de sajnos egyre kevesebb műsort készítenek.

Anno még együtt csinálták az Enigma műsort (a Hihetetlen főszerkesztője és az enigmások), hogy miért bontottak szerződést azt csak a jó ég tudja (ők azt állították, hogy a kényes politikai téma miatt - ugye megint a politika - erre az új Fixtévés Enigma is fokozatosan politikai műsor lett).

Jó lenne még több csapat, aki foglalkozik a klasszikus ezoterikus, tudományos-fantasztikus témákkal, de sajnos csak néhány amatőr hobbivideós van (pl. Paxel) még és nem több. Pedig lenne érdeklődés, elnézve a megtekintés számokat az ezós témájú videók alatt.

2022. márc. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!