Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pontosan melyik jóga technikát...

Pontosan melyik jóga technikát kellene gyakorolnom, hogy különleges képességeim, siddhi-k lehessenek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 08:37
1 2 3 4
 21/33 Tudi333 ***** válasza:
65%

Akkor rosszul meditálsz! Vagy ez, hogy te meditálsz ez mit kellene, hogy jelentsen? Hogyha valaki fél éve meditál, akkor az már mindent tud vagy mi? Van aki 20 évig meditál és semmit sem tud? Miért kellett volna bárkit is lebegni látnod, neked? Vakaki bekopog az ajtódon, hogy szia jöttem negmutatni hogy lebegek?


Olyan mint a kecske, sajt, stb. Önmagukban, kifejtetlenük nem mondanak sokat NEKED! Ha valamit szeretnél megtudni, ahhoz több alázat szükséges. Az bánt, hogy azt mondtam sok butaságot hordtatok össze? Önismeret is szükséges!

Nem is fogod a hirét hallani ezeknek...az emberek vakon vannak.

2021. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 SZücsöm ***** válasza:
52%

Nem bánt mert ha jól emlékszem ennél a posztnál nem állítottam semmit (mivel erre a kérdésre nem tudok választ) tehát az állatásod rám nem vonatkozott.


Ami szúrja a szemem az pont az a 2 dolog amit te most említettél.

Nevezetesen az alázat és az önismeret hiánya bár én a te oldaladról érzékeltem ezeket.


Értsd vannak itt hsz-ek akik állítanak valamit amiben hisznek sőt 1esek úgy gondolják hogy tudják. Ők se képesek bizonyítani az állításaikat.


Aztán jöttél te és bár nagyon udvariasan de kijelentetted hogy nem, te tudod az igazságot ti többiek meg eddig hü*eséget beszéltetek.


És nehogy félreérts. Nem volt ebben a megnyilvánulásodban semmi különleges hisz te is ugyan úgy kijelentettél "random" dolgokat szent igazságként anélkül hogy bizonyítani tudnád vagy akarnád azokat. Csak megfűszerezted azzal hogy tök természetesen kijelentetted hogy már pedig a többiek írnak hülyeséget nem te. (khm... alázat)(khm.. önismeret)


Továbbá most még azt is sikerült kiderítened hogy én rosszul meditálok.(Ez is biztos megérzés)



"Vagy ez, hogy te meditálsz ez mit kellene, hogy jelentsen? Hogyha valaki fél éve meditál, akkor az már mindent tud vagy mi? Van aki 20 évig meditál és semmit sem tud? "


Ezekre a kérdésekre inkább neked kéne választ adnod. Én 1 szer se állítottam azt hogy ismerem az igazságot veled ellentétben. És pont azért nem mert nem ismerem de ha még ismerném de bizonyítani nem tudnám akkor se állítanék semmit biztosra. Továbbá annyit jelentett ez a megjegyzésem hogy


a.Azt állítottad hogy pont ott van az a pont.

b.Azt állítottad hogy tapasztalás gyakorlás kell.

c.Lényegében arra utaltál hogy a saját tapasztalataim alapján válaszoljam meg a saját kérdésemet.


És én ezekre írtam azt hogy többek között meditálok is tehát az általad említett folyamatokat valamennyire érintem (és amúgy is azt állítottad hogy mindenki a tapasztalás pontján van de mivel te összehasonlítottad az én fél évemet más 20 éves gyakorlatával ezért gondolom itt is lehet valamit mérni ;D) és még így is ha a saját tapasztalataimból kell konklúzióra jutnom (amire te utaltál) akkor a válaszom jelenleg kb a semmi.


"Miért kellett volna bárkit is lebegni látnod, neked? ..."

Nem nem az én ablakomon kell kopogtatnia. De ha nem egy barlangban él a superman-ünk a világtól TELJESEN elvonulva akkor már világ szenzáció lenne ha valaki képes lenne hasonló képességek produkálására.

2021. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Tudi333 ***** válasza:

Tyhűűű ez jó hosszú lett....

Nem bántás! De miért akarna bárki is bármit bebizonyítani neked vagy bárki másnak. És ezt is csak akkor értik meg az emberek, ha eljutnak valahová...

Igen. Jól látod! Itt nem vagyok alázatos, miért lennék? De ahova azért megyek, hogy megtudjak valamit ott igenis az vagyok. Erre gondoltam nálad...

Önismeretem? Igen, hallgatlak!

Te beszéltél megérzésekről, nem én! Vagyis én is a tieidről beszéltem.

Ha fél éve meditálsz akkor csak nem jutottál még sehová vele, ha ezeket nem látod, amikről beszélek. De ez nem gond, csak nem értettem miért írtad bele a válaszodba, hogy ennek milyen jelentőséget tulajdonítottál.

Miért akarna valaki vilagszenzáció lenni? Itt vannak az elcsúszások! Vannak olyan emberek akik nagyon sokat tudnak, de ezt a tudást ami magával hozza, az hoz egy teljesen más vilagszemléletet is, ami kizárja, hogy valaki világszenzáció akarjon lenni, sőt pont, hogy nem akar és el is tudja érni, hogy ne legyen, hogy csak azokhoz az emberekhez jusson el az a tudás akik megértek rá.

Miért akarsz bármit is mérni? Ezt sem értem...

2021. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 SZücsöm ***** válasza:

Nem kell akarni semmit bizonyítani. De akkor legalább ehhez társulhatna a hallgatás olyan szempontból hogy nem jelentünk ki semmit. Mer az ellenkezője nem túl elegáns és elég beképzelt kommunikáció ami távol áll az alázattól.


Nem kell alázatosnak lenned csak te hoztad fel a témát.

És látod pont ez a baj mert nem mi jöttünk hozzád a tudásért. Te magadtól hirdetted a népnek az igét. Én ha igét hirdetek és nem véleményt akkor azt alátámasztom (de legalábbis mindent megteszek azért hogy megpróbáljam) főleg ha olyat állítok hogy a többiek tévednek.

Tehát rosszul gondoltad nálam...


Az Önismeretről csak annyit hogy erről is te papoltál az alázattal együtt. Csak arra gondoltam hogy az írásodból nem jött le hogy érzékelnéd hogy mennyire mentes mindennemű alázattól az írásod. De örülök neki ha ennek te is a tudtában vagy. Az már más kérdés hogy azt nem érzékelted hogy mondanivalód minőségileg/hiteleségileg nem különbözött azokétól akiket leminősítettél.


Várj felfrissítem az emlékeid: " Akkor teszteld le, figyeld meg, próbáld ki, hogy jók-e a megérzéseid és meg is kaptad a választ! ;)"

Igen ezt te írtad nem én. Látod azt a kis szót megérzés. Tehát ha nem haragszol (de ha igen akkor is) ezt a labdát visszadobom a te térfeledre.


Már leírtam miért említettem meg hogy meditálok. Tehát ezt nem fejteném tovább.


Lényegtelen hogy mit akarnak ezek a négytudású emberek. Ha léteznek és nem vonulnak el a társadalomból akkor a körülötte lévők gondoskodnának róla hogy tudjunk róla.


Ha pedig elvonultak a társadalomtól és azért nincs bizonyíték akkor nem lenne a tudásukról információnk.


Ha pedig arra akarsz célozni hogy azok az emberek akik megértek a tudásra néha "csicseregnek" akkor ez a spekuláció kategória és visszatérünk az eredeti hsz-em kérdéséhez.


Idézem magam.

"Továbbá honnan ez a magabiztosság? Esetleg tapasztalatból írsz és már rendelkezel ezen képességekkel...


Ha rendelkezel a képességekkel akkor érthető lenne a magabiztos kijelentésed. Viszont ha bizonyítani nem akarod akkor kéretlen is. Ha pedig csak olvastál hallottál a témáról (hiszed) akkor pedig a fogalmazásodba kéne több... nos alázat.


Nem akarok semmit se mérni. Csak az zavart (bár szerintem ezt már írtam párszor) hogy nagyon magabiztos volt a kijelentésed egy ennyire kérdéses témában.Egyszerűen csak kíváncsi voltam hogy van e ennek a magabiztosságnak alapja.Eddig nem éreztem erre utaló jelet.

2021. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Tudi333 ***** válasza:
65%

Nem érted mire írtam az alazatot ezek szerint. Nem baj.

Miért kellene, hogy hallgatás társuljon hozzá?

Jó. Az te vagy! Én nem akarok a népnek igét hirdetni, ezt is rosszul látod. Csak beszélgetek és hátha valaki megérti, ennyi. Nem kell ebbe többet látni.


Persze írtam is, hogy nem vagyok alázatos és persze és azt is megértem, hogy számodra nem volt több a mondanivalóm, mint a másokè.

Igen. Írtam, hogy a te megérzéseidről írtam, nem a sajàtomról!

Ez nem így van!

1. Egy átlagember látna valamit, azt mondaná jó trükk, ilyen nincs.

2. Ha egy kicsit tudatosabb ember látna ilyesmit és rájönne, hogy ez nem trükk, akkor még az is lehet, hogy megkattanna, nem tudná feldolgozni vagy elmenekülne.

3. Annyi minden van a tudományokban amire nincs magyarázat és azt lesöprik az asztalról, mert az nem lehet, hogy a mindent tudó tudósok ezt eddig rosszul tudták.


Szóval arra meg is kell érni, hogy ilyesmiket be tudjon fogadni valaki.


A kijelentésemről annyit, hogy amit a többség mond, az hülyeség. Csak nézd meg! Mennyien hirdetik a spiri dolgokat! Mennyi tanító, tanfolyam, könyv, videó, meditáció, akármi van és ha elmész valakihez, lehet minimálisat tud valamiről, de összességében kb. semmit. Mit tudnak hatékonyan megoldani? Semmit! Ha ez mind működne, akkor olyan tudatos lenne az emberiség, hogy nagyon. Szerinted az? Szerintem nem. Csak járj el tanfolyamra, fizess, nélkülem ez nem megy(egyedül nem tudhatsz semmit, ugye az a program van), ez bonyolult, ez nehéz, ehhez sok idő kell, stb. Tehát az igazi tudás az ott van, amit nagyon kevesen mondanak és a többi "spiri" is azt mondja rá, hogy ez nem így van. És nincs elzárva, hanem saját magát zárja el tőle az ember.

2021. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 SZücsöm ***** válasza:

Amit írtál azt értem.Az lehet hogy azt nem értem amit meg szerettél volna fogalmazni.


Leírtam hogy szerintem miért.


Hívhatod beszélgetésnek is. És lényegtelen hogy mit akarsz én azt vázoltam hogy mit csinálsz.


A mondanivalód minősége nem más. A valóságtartalmáról nem tudok értékelhető véleményt alkotni mert nem adtál semmit ami alapján megpróbálhatnám értékelni.

Pedig nem lehetetlen. Más már állított olyat nekem itt gyk-n ezo-ban amit valóban be tudtam magamnak bizonyítani.


1. Ha egyszer látná véletlenül akkor valószínűleg. Ha ott élne az ember környezetében és lenne rá lehetősége akkor valószínűleg utána járna(Bár itt magamból indulok ki).Az tuti hogy izzítaná a telefonját.


2. Lehet hogy egy kicsit túl sok H.P Lovecraft-ot olvasol?Legalábbis ebből az érvelésből azt hihetné az ember. Ma már annyi inger bombáz minket minden irányból (és rengeteg ember emellé még rettentően cinikus is) hogy nagyon erősen kétlem hogy egy ilyen észlelés bárki elméjének egészségét is kibillentené a helyéről.


3.Ezzel most mit akartál írni. Hogy a tudósok emberek és nem tudnak mindent? Ne aggódj ezt eddig is tudtuk. De ha azt gondolod hogy ebből bármire is lehet következtetni az ezotéria irányába akkor tévesz. Ha pedig nem gondolod ezt akkor nem látom értelmét ennek a megjegyzésednek.


Elég sokan be tudják fogadni. De ahhoz tartalom is kell hogy a befogadó területet meg lehessen tölteni.Csak mindenféle szemétnek tűnő információt szerintem jogosan tol el magától az ember. Szemétnek tűnő: értsd csupa állítás alátámasztás/bizonyítás (és ennek lehetősége) nélkül.


A végével egyetértek nem is adtam jelét annak hogy máshogy gondolnám. Az én alap felvetésem csak annyi volt hogy nem látom hogy miben különbözöl a többségtől. És nem azért mert rossz a szemem hanem azért mert nem adsz rá indokot hogy lássam.

2021. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Tudi333 ***** válasza:
50%

Nem értem, hogy mit és mi alapján szeretnél értékelni!


1. Ha látná valaki véletlenül? Azt hogy képzeled el? És most cinikusnak tartasz, tudom. De nem az. Nincsenek véletlenek, ez nem így működik! Nem úgy hogy valaki csinál valamit és azt meglátja valaki? Ha akarja őt sem fogod meglátni! Nem is tudom milyen példát irtal, hogy tud valaki lebegni asszem. Tud valaki lebegni és azt nem tudja, hogy valaki nézi és véletlenül meglátja? Azt hiszem érted a dolgot...


2.Fogalmam sincs mi az a H.P. lovecraft! De tényleg! Most ez is cinikusnak fog tűnni, de kívanom, hogy tapasztalj meg egy ilyet és akkor majd rájössz miről beszélek!


3. A tudósok, akik a bizonyitékot adnák az emberiségnek nem fogjàk azt mondani, hogy végig tévedtünk, igen! Hülyék vagyunk!


Most bizonyítékot kérsz valamire, ezekszerint szerinted nem is biztos, hogy létezik, de kijelented, hogy sokan be tudnák fogadni. Ebben nem látsz némi ellentmondást?


Abban különbözök a többitől, hogy nem ez a jóga vagy az a jóga vagy ilyen módszer vagy olyan módszer a kulcs, hanem a tudatosodás. Tudatosodni kell ahhoz, hogy ezek működjenek, mindegy, hogy hogyan... elvesznek a részletekben, nem a lényeget ragadják meg, hanem a lényegtelen dolgoknál ragadnak és csodálkoznak, hogy miért nem haladnak...

Van sok psi wheel video youtubon pl, vagy menj el energiàzni reikire mondjuk és akkor már vannak is sziddhik, bárki megteheti. Vagy egy csinálk egy regressziót, de ezek még kb semmik. Vagy igazából nem is értem milyen bizonyítékot vársz tőlem!

2021. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 SZücsöm ***** válasza:

Például konkrét állításokat az alapján hogy mit is állítottak? Már írtam. Volt itt már olyan aki úgy volt képes állítani valamit hogy megmondta mit kell csinálni ahhoz hogy meg lehessen tapasztalni az állításban foglaltakat.


1. Ezt a lehetőséget már megírtam ha nem emlékeznél. Ez az elvonult opció. Azaz titok. A titkok viszont nem terjednek mert nincs közege, ezért maga a téma spekuláció/kitaláció. Ha maga a levitáló nem terjeszti a történetét és nincs észlelő akkor nincs sztori se. De még ha igaz is lenne és 1 ember láttott volna 1 ilyen esetet akkor is csak spekulálna mindenki azon az emberen kívül. Spekulációt viszont nem "illik" igazságnak feltüntetni.


2.Úgy legyen. Ha az élmény során nem próbál meg megölni vagy megnyomorítani senki/semmi akkor nem fog megrázni a dolog.


3 Pedig már 1 párszor már megtették. Továbbá az a jó a tudósokban hogy nem egy személyről beszélünk és ez magában foglalja azt a tényt hogy az 1ik tudós tévedése egy másik tudós igaza lehet bármikor. + A Nobel díj is eléggé kecsegtető.


Nem hogy ellentmondást nem látok bevallom még az érvelésed logikáját se értem. Ha egy állítást valaki BIZONYÍTANI tud akkor azt már tudománynak nevezzük. Hisz onnantól már BIZONYÍTOTTAN valós jelenségről beszélünk.A tudomány is erről szól először elmélet amiben sokan nem nagyon hisznek aztán megtörténik a bizonyítás és mégis képesek az emberek befogadni a tényeket.Egyesek előbb mások később. Jó pár ilyen eset történt már a történelmünkben.


De ezoval szemben még "engedékeny is vagyok" és már azt is értékelem ha olyan egyértelmű módszert mond valaki amit valósan meg is lehet tapasztalni(személyes tapasztalás).Bizonyítéknak nem elég (kivéve ha pl lebegek tőle vagy érzékelhetően hatok a külvilágra de) de arra igen hogy kiderüljön hogy van alapja az állításnak.


Az ilyen meg olyan jóga meg azt mondja hogy náluk is csak tudatosodsz. Lényegtelen hogy mit állítanak mitől fogsz tudni érzékelni.Már írtam párszor hogy a lényeg az hogy ezek mind csak állítások amíg nincsenek megalapozva.


Na psi whellel pl fél évig bénáztam. Jelenleg is csak azért nem próbálkozok vele mert meleg van és nem akarom bezárni az ablakot. Inkább meditálok.


Ott is az a lényeg hogy senki nem tud egyértelmű választ adni mitől mozdul el a "kerék".Még abban sincs egyetértés hogy mi mozgatja. Az hogy tudatosság már írtam hogy nem válasz.


Nekem is voltak jó párszor olyan alkalmaim (eredménynek nem nevezném) amikor nem tudtam hogy mitől remeg a papír.(Mert majdnem minden zavaró tényezőt kizártam)

De körbeforogni 1szer se volt hajlandó. Burával pedig remegni se. És ezek a nem eredmények is hol jöttek hol nem.


Nem várok bizonyítékot. Azt várom ha nem tudsz vagy akarsz bizonyítani akkor ne állíts semmit biztosra. De ezt is írtam már.

2021. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Tudi333 ***** válasza:

Nem értem az elejét! Ilyen dolgokat, hogy lehet itt szerinted így írásban átadni? Nem tudom, leírod csak azt, hogy az àltalad említett illető mit adott át így neked? Csakhogy tudjam hovatenni a dolgot.


1. Van közege, hogyne lenne, erre írtam a befogadást. Olyan közegben terjed, ahol/akik be tudjàk fogadni. És akik be tudjàk fogadni már nem fognak hencegni ezekkel vagy a nagyközönség elé tárni, mert értelmetlen. Mert ők már tudjàk, hogy ezek nem olyan dolgok, nem arra valók, hogy bárki megtudja és azt is tudjàk, hogy ki alkalmas arra akinek el lehet mondani. Nem tudom ezt jobban megfogalmazni sajnos. Ilyesmikre ne várj "receptet", mert úgysem fogod tudni megcsinàlni. Ez sem cinikusság.


2. Na ebből làtszik, hogy semmit nem tapasztaltál abból amit mondtam. De tényleg remélem, hogy fogsz, mert nagyon hasznos, de ne hidd, hogy nincs olyan dolog ami rajtad kifoghat! (Alázat)

Egy egyszerű példával! Tételezzük fel, hogy vannak mondjuk szellemek. Egyszercsak látnád az összeset. Azt gondolod, hogy ez meg sem kottyanna? Vagy pl tétekezzük fel, hogy létezik telepátia és egyszercsak elkezdenéd érezni az érzelmeit. Amik bennük vannak. Csak mennél az utcàn és most szomoru vagyok, most boldog, most örülök, most aggódom...azt sem tudnád mi történik veled! És ezek még nem is olyan meredek dolgok...


3. Igen! Ebben igazad van! Viszont pl aki meg azt mondta anno, hogy a Föod nem lapos, azt meg kivégezték...


Engedjük el a tudomànyt szerintem...


Psi wheelnél tudnak egyértelmű választ adni, csak azt te nem fogadod el. Ha majd menni fog ràjössz, megtapasztalod, hogy tudati energia, azaz a tudatod mozgatja. Jó példa! Nem tudom papírral csinálod vagy mivel, de a lényeg, hogy ne papírt figyeld, hanem magadat. Amitől nem működik az benned van. Vagy az, hogy te ezt nem tudod megcsinàlni vagy az, hogy ez lehetetlen vagy a túlzott akarás. Ezek mind gátoljàk, hogy működjön. Itt könnyed, finom dolgokról beszélünk. Alaphelyzet az, nem tudod hogy csinálod, hogy valami "varázslással" érzed, hogy az energia árad ki a kezeden és bizsereg vagy meleg vagy akármi és azzal forgatod a papírt. És ez működik is és itt jön képbe, hogy pl ebben az esetben én miben mondok mást! Mert sokan forgatom és ügyes vagyok. Oké, ügyes vagy! És itt megállnak, holott ez semmi kb. És nem tudják, hogy nem az "elképzelt" energiától forog, mert a kezed sem kell hozzá, elég ha csak nézed. Aztán úgyis tudod, ha kimész az utcára és a papír meg forog bent a szobában. Akkor az a lényeg, ahogy az energia jön ki a kezedből vagy sem? Mert mindenki erre koncentrál és leragadnak és kihagyják a lényeget, mert sajnos nem tudnak semmit. Asszem többet is írtam mint amennyit akartam.

2021. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 SZücsöm ***** válasza:

Azt adta át hogy szerinte mit kell csinálni a chi érzékeléséhez. Önállóan hozzákezdtem és valóban lehetett érzékelni. Az már más kérdés hogy mit lehet érezni de maga az érzékelés valós. Tehát meg van az állítás alapja (ettől a konklúziók még lehetnek tévesek) és érthető hogyan és miért alakult ki több ezer éve Kínában a qigong.


1. Ha létezik a dolog és elzárt akkor a csoportosuláson kívül nem lehet terjesztő közeg. Hisz te írtad hogy ők nem terjesztik csak 1más között. De ezt is leírtam már párszor. És ha ők nem terjesztik és nincs arra esély hogy külső szemlélők önállóan szerezzenek információt és azt adják tovább akkor nincs hiteles információ terjedés.Ami ahhoz vezet hogy nem megbízhatók a sztorik és akkor ezt finoman fogalmaztam meg.


2.Az hogy rajtam mi foghat ki azt valószínűleg én tudom a legjobban megítélni. Továbbá amit leírtál abban nem az észlelés a zavaró hanem annak a ténye hogy kikapcsolhatatlan és kellemetlen mellékhatásokkal jár.Az ha már valami az egész életedet napi 24 órában megnehezíti az már nem csak az észlelésről szól és nem is az észlelés a zavaró(és te csak észlelésről "beszéltél"). Még csak ezóba se kell átmenni hisz fájdalmat se szeretnék érezni nap mint nap 24 órában. De ha tudom hogy csak pár napig fog fájni akkor nem vészes a dolog.Ha meg ki is tudnám kapcsolni amikor akarom akkor cseppet se zavarna.


3. Őőő it nem nagyon értem mire akarsz kilyukadni(Azt értem hogy mit írsz csak valószínűleg hibás a gondolat meneted.). De had kérdezzek valamit. Kik, kit, és minek az oltárán gyilkoltak ebben az esetben? Szerintem ezt nem kell tovább fejtenem.


Engedjük el a 3 as pontodat mert nagyon mellé lőttél vele mert nem a tudományt találtad el.


Ha tudnak egyértelmű választ adni bármikor el lehet menni egy kutató csoporthoz és együtt szerezni 1 Nobel díjat. Továbbá van (volt) pár szervezet akik szép pénzt hozzá dobnak(dobtak) olyan emberhez akik bizonyítani tudnak bármilyen parafenomén stb képességet.

Továbbá az egyértelmű válaszon nincs mit nem elfogadni hisz egyértelmű. Az meg hogy tudnak és adnak is e egy másik kérdés. Csak mert még nem adtak.


És innen jönnek az ezos ellentmondások. Megint itt van 1 állításod (amit már hallottam mástól is többé kevésbé). Más meg azt állítja hogy a kezedből kijövő érzés az egy energia (pl chi) és az mozgatja a "kereket".

Van aki azt mondja a kezedben lévő érzésre koncentrálj. Más azt hogy kakilj be az erőlködéstől. A következő meg hogy ellazult állapotban kell lenni.


És megint osztod a misztikus tudást és én megint rákérdezek hogy te neked megy? Tudsz pl burán belüli wheelt így mozgatni vagy csak írod amit hiszel?

2021. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!