Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyre sűrűbben tapasztalom...

Rumpelstilckin kérdése:

Egyre sűrűbben tapasztalom azt,hogy ha sötétedés után járok közvilágítással megvilágított helyen,elalszanak a lámpák,nem mind csak az ami alattt épp vagyok. először véletlennek gondoltam,de sürüsödik az esetek száma és nem tudom hogy mit jelent?

Figyelt kérdés

#lámpák kialszanak
2021. aug. 6. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy te vagy az abszolut fekete test, vagy méginkább fekete lyuk vagy. Szoval: Nemed? Származásod? (Lehet, hogy ott a megoldás!!!
2021. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nincs pénze az önkormányzatnak vagy lusta cserélni az izókat.


Az is lehet hogy kontakthibásak vagy valamilyen alkatrész kontakthibás, és idpnként elalszik és akkor amikor te vagy ott.ű


Tudom furcsa de vannak ilyen összefüggéstelen szinkronicitások, ami úgy tűnik hogy hozzád kapcsolható, de igazából semmi köze.


Teszteld otthon magad, ha a felkapcsolt villany amiről tudod, hogy nincs semmi hibája elalszik, akkor elképzelhető, de ha nem vagy áram üzemeltető és nincs hálózati térképed ami mutatja a vezetékek állapotát, akkor sem biztos hogy te okozod, egész egyszerűen hálózati vagy elektromos áram vezeték hiba is lehet.

2021. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
*időnként és az ű nem kell
2021. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Energiavámpír vagy.
2021. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azesetek számát tekintve nem lehet véletlen és hely fügetlen.
2021. aug. 10. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom, elég para volt.:D

Bár hozzá kell tennem, hogy akkor éppen a démonológiát tanulmányoztam.

2021. aug. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!