Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy van ez a gyakorlat?...

Hogy van ez a gyakorlat? Szembenézni a félelemmel: egy kört rajzolunk magunk köré sötétedéskor, elmondunk egy szöveget, és hajnalig a körböl nem szabad kijönni. A gyakorlatot egyedül kell végezni

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 20:35
1 2
 1/11 Ozmium42 ***** válasza:
96%
A félelmekkel szembenézni nem babonákkal kell.
2015. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ja, körberajzolod az ágyad, te értelmiségi...
2015. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség... XD Kiskoromban rendszeresen láttam valamit az ajtómban állni mikor felébredtem az éjszaka közepén, valószínűleg még fél álomban voltam. Sose jött közelebb, szóval a végén már nem féltem. Én mindig saját magam köré képzeltem egy kört, de szerintem az ilyenek nem segítenek...
2015. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez pontosan úgy van, hogy drótkerítésből kell a kört csinálni, kívülre pedig 3-4 éhes oroszlánt idézni...
2015. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rókabubi válasza:
72%

Én kiskoromban azt képzeltem, hogy bármi is van a szobámban vagy a házban az ágy az biztonságos. Ha a takarót is a fejemre húztam az aztán meg még az atomtámadástól is megóv. :D

Arra jó lehet ez a körös dolog, hogy nyugodtan aludj, de kötve hiszem, hogy ha félsz a magasságtól mondjuk, az akkor emiatt reggelre hopp csak úgy elmúlik.

2015. ápr. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

1./ Az nem gyakorlat, ha egész éjszaka egy kör közepén tartózkodsz;

2./ amit te írsz, a megidézett boszorkányok és szellemek ellen véd, nem tudnak a körön belülre jutni;

3./ boszorkányok és szellemek nincsenek, tehát az 1./ pont alatti gyakorlása felesleges és szükségtelen!

2015. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Gyakorlat....

Ha ezt használnád , azzal tulajdonképpen csak azért nem félnél mert bízol a körben hogy megvéd, tehát nem nézel szembe a félelmeddel...

Egyépként erre nagyon nincs mód, meditálj , ismerd meg önmagad és talán megérted a problémádat.

2015. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Egyébként
2015. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[7]

Ha csak azt csinálod, amiben megbízol, nincs alapja a félelemnek, tehát használhat a öréd rajzolt kör, négyszög, vagy bármi!

2015. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És állni kell kérdező, vagy le lehet ülni is?

Ha kipróbálod és nem alszol el közben, akkor írd le ide!

2015. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!