Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik túlvilág?

Szerintetek létezik túlvilág?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Abszurdista nézetet vallok így én nem
2021. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán.
2021. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen bizonyiték nincs rá, szerintem az újraszületés talán reálisabb.Elvégre a természet is egy körforgás, az élet-halálé.Egyik sincs a másik nélkül, miért ne lehetne ez igaz a halál utáni új életre?
2021. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem van.
2021. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SZücsöm ***** válasza:
100%

3 A túlvilág léte/fogalma nem zárja ki a körforgást újjászületést.

Pl A földre se úgy születsz hogy egyből jön a halál. A 2 esemény között valamennyi idő eltelik. A túlvilágot is fel lehetne így fogni. Átkerülsz, ott is eltöltesz valahol,valamiért,valahogy, valamennyi "időt" majd újjászületsz. És meg is van a körforgás.

2021. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy igazából nem telik el idő, csak egyszerűen az idöszál egy bizonyos pontján inlarnálódik a lélek és az egész procedura összesn 1mp. Tehát, mint élő ember számít 200 év, de mint hallhatatlan lélek, lehet hogy nem létezik idő. Így nincs szükség köztes állomásra ahol időzik a lélek.
2021. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
persze. ha atulvilag alatt szellemi lenyeket es azok vilagat erted, igen. En lattam is parat. Ha a halal utani eletet erted, arrol is azt gondolom, hogy van.
2021. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Energiák vagyunk ami örök, nem vész el csak átalakul
2021. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HA a szellem halhatatlan, AKKOR a test halála után valahova kerülnie kell.

Ha valaki lelkét/szellemét halhatatlannak tartja/hiszi, annak feltétlen hinnie kell a túlvilágban is, hiszen a test halála után a halhatatlan lélek "sehova" nem kerülhet.

2021. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SZücsöm ***** válasza:
Az ezotérikus elképzeléseknek csak a "fele" tartja a szellemet is valamilyen értelemben hallhatatlannak. A másik "fele" szerint csak a lélek az. Természetesen ez magában foglalja azt is hogy szerintük a léleknek és a szellemnek vagy nincs köze 1máshoz vagy nem sok.
2021. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!