Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik pokol? Ti...

Szerintetek létezik pokol? Ti nem féltek tőle?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót a youtube on hogy 23 perc a pokolban azóta nagyon félek. De pl a jehova tanúi szerint nincs pokol. A neten olvastam. Van aki a kamrában hisz az szerintem is logikusabb lenne sokkal. Szerintetek akkor van vagy nincs? Már ez a föld is pokoli hely kicsit.

2021. aug. 27. 22:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Van aki a karmában hisz
2021. aug. 27. 22:58
 2/11 anonim ***** válasza:
2021. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha létezik pokol én nem félek tőle, tuti sok lesz az ismerős ott is 😂😅
2021. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Olyan formaban nincs pokol ahogyan azt emlitik, hogy majd szurgalnak az ördögök es örök szenvedes var arra aki oda kerül.

Jezus 2. Eljövetelekor megsemmisülnek kénköves esővel a gonoszak és a rosszak akik nemfogadtak el Jézust a Krisztust mint megvaltót es nem tartottak be a parancsait. Vegiteletben eltöröltetik a bűn a föld felszínéről.

2021. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy létezik, nem is értem, hogy lehet ilyen mesékben hinni.
2021. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokféle vallás sok értelmezés ad. Én, ahogy gondolom, hiszem, értelmezem, úgy lehet, hogy az élet nem ér véget a halállal rögtön, de! Mint ahogy itt van választásunk, választhatunk, hogy rosszat vagy jót teszünk, ott is. A végítélet elsöpör minden gonoszt. Szóval a pokol ideiglenes, a végítélet napjáig tart. Szerintem utána akik ott vannak, azok a lelkek megsemmisülnek és csak a mennyben lévők élnek örökké.
2021. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Pokol és menny létezik, de nem úgy ahogy sokan gondolják, hogy halál után. Benned van mindkettő és rajtad múlik melyiket éled...
2021. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
https://www.youtube.com/watch?v=ZhlPLBVbll8 ezt nézd meg dante pokla .
2021. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem létezik. Ne félj tőle. A magyarok ősi istene az Öregisten megvéd mindannyiunkat.
2021. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem engem nem mernének oda be engedni. XD
2021. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!