Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? (Manifeszt...

Ez most mit jelent? (Manifesztáció)

Figyelt kérdés
Még április körül manifesztáltam egy személyről (legalabb 1 héten át folyamatosan) és észrevettem, hogy mostanában elég sok dupla számot kapok. Pl: rendszámban: 222, 777 , de a legtöbbször mindig akkor nézem meg az idő mikor pont benne van a 11-es, 55-ös, 44-es és 22-es szám. Ez most jelenthet valamit? Jelentheti azt, hogy amit manifesztáltam nemsokára valóra válik?

2021. szept. 7. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem létezik ilyesmi. A számokat az időérzéked miatt veszed észre, és mert tudatosan figyeled az időt. Az észlelt időpontok és egyéb számok, valamint a számok és "manifesztálás" közötti kapcsolat a megerősítési torzítás miatt kap jelentőséget nálad. Bővebben:

[link]

2021. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
78%
Nem, hacsak ezeknek a számoknak nem volt szerves része abban, amit csináltál. Az alapján, hogy véletlenszerűek a dupla, meg tripla számok, nem voltak részei a módszerednek, a két dolog tehát nem függ össze.
2021. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

Mamám mindig azt mondta soha ne igyak gyógyszerre, mert össze vissza fogok beszélni.

Na most itt valami hasonlót feltételezek.

2021. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Velem is sokszor tortenik hasonlo, Prepok Zsuzsi videoira keress ra youtubeon, esik szo a szamokrol is es a manifesztaciorol is.
2021. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!