Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kell manifesztalni?

Hogy kell manifesztalni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom be vonzani azt a szemelyt aki nekem tetszik? jobban vonzodjon hozzám, kotodjon nagyon. Egyszer ki próbáltam és nagyon másképp sült el. Értelmes válaszokat varok:)

2021. szept. 30. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Légy sokat a látóterében, hogy észre vegyen. Ha nem így történik, akkor nem jössz be neki. Másnak nagyon is bejöhetsz (Neked meg netán ő nem jön be). Ilyen a társkeresés: keresés.
2021. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
De hülye vagy kérdező. Nem könnyebb lenne, ha oda mennél hozzá és megmondanád neki, hogy tetszik?
2021. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Szerintem sarkalatos pontja, hogy mennyire ismered önmagad, és pontosan tudd, hogy mire, milyen emberre, kire vágysz.


Teremteni nem hiszem, hogy egyszerű folyamat, és álítólag nagyon könnyen félremegy.


Szerelemmel kapcsolatban még nem próbálkoztam vele.


28/F

2021. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Például ne vegyél fel szoknya alá bugyit és helyezkedj úgy hogy belássona nunádba az illető.
2021. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak erről youtubeon videók, ott szépen elmagyarázzák.
2021. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bevonzani? Sehogy. Tegyél érte. Vonzódjon hozzád? Adj magadra, légy igényes. Kötődjön hozzád? Elég nehéz ha oda se mész hozzá és a jóistentől várod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön. Kipróbáltad, de máshogy sült el? Persze, hogy máshogy sült el, mert nem létezik ilyen. Nem vagy Isten, hogy a semmiből teremts. És ha létezne is, megérné, hogy csak azért tetszel neki mert befolyásolod? Ha működne, nem gondolod, hogy már 6x húztam volna meg Selena Gomezt? :D Az életben az ér el valamit, aki hisz magában és tesz érte. Csak gondolattal még soha senki nem ért el semmit.
2021. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!