Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki került már olyan...

Van aki került már olyan álapotba, hogy azt hitte álmodik vagy olyan érzése volt mitha álmodna?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha szokott lenni. Csak úgy állok, nézek magam elé, és minden kikapcsol... nem tudom hogy ki vagyok én, hogy hol vagyok, kikkel beszélgetek, vagy hogy mit akarok csinálni... csak úgy vagyok, mint egy külső szemlélő, és fogalmam sincs a dolgokról, utána meg egyszerűen "felébredek". Kicsit fura érzés.
2010. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem rengetegszer. -.-

Olyan, mintha kívülről látnám magam, és ott se lennék!

2010. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt.Pl egyszer csak úgy sétáltam az utcán,aztán megálltam,a semmibe bambultam(a "fejembe" néztem),úgy éreztem álmodok,és azon gondolkoztam hogy ez most álom-e vagy valóság.De aztán rájöttem hogy valóság és továbbindultam.
2010. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 konnerth ***** válasza:
Nekem is van olyan hogy azt hiszem álmodom és nem...egyszer volt olyan is hogy a nővérem a barát nője és én ájuldoztunk( sok nagy sóhajtás, hirtelen állj fel és a hüvelyik ujjad első percét rakd a szádba majd próbáld kifújni a levegőt) egyszer sikerült hogy totál kiütöttem magam és amíg nem voltam magamnál azt láttam (külső szemmel) hogy sóhajtozok majd hirtelen felállok majd elájulok és akkor ébredtem fel. Hihetetlen volt mert pontosan úgy láttam mindent ahogy azt megcsináltam.
2010. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem akkor szokott ilyen lenni amikor pl. egy forró levest kb. 1 percen keresztül fújok és az tényleg ilyen szédülős, homályos, mintha álomban lennék. megszoktam kérdezni ilyenkor pl. anyutól hogy ez csak álom vagy valóság :)
2010. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!