Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám a napközbeni...

11 hós babám a napközbeni alvásból 2 hete állandóan sírva ébred fel, olyan mintha rosszat álmodna, és kb.5percig így kétségbeesve sír, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
mindennap nem hiszem hogy rosszat álmodik...
2009. okt. 24. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor van ez(22 hó),ha éhesen ébred.
2009. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy mi lehet velük,de az enyém is ezt csinálja.10 hós korától és most már 13 hónapos lesz.Én olyankor visszaszoktam altatni.Az enyém biztos nem éhes mert minden nap ebéd után van az alvás.Ott ébred ahol elalszik?Mármint nem viszed át másik szobába?Nálunk akkor javulni szokott a helyzet amikor együtt alszunk és egyből ott vagyok amikor kinyitja a szemét.
2009. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindig ez volt. Nemrégen kezdtük a mi szobánkban altatni úgy, hogy egyben van a két matrac (övé és a miénk). Amikor úgy ébred, hogy ott vagyunk vagy vagyok, akkor nem sír. Ha nem vagyok ott, akkor sírva ébred. Lehet ez mögötte, hogy egyedül van. De az éhség is simán benne lehet, az én lányom ébredés után ebédel. 17 hós.
2009. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!