Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elfelejtenél valakit de...

Elfelejtenél valakit de mindig jönnek olyan furcsa dolgok, ami rá emlékeztet? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Mondjuk ugyanolyan színű, típusú, márkájú autó parkol melléd. Vagy bemész egy új fodrászhoz és teljesen ugyanaz a neve vezeték neve is!


Tehát ilyen sokkolós dolgok. Az univerzum direkt idegesít ezzel, hogy mennyire bírod?


2021. okt. 23. 09:13
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
85%
Nem a furcsa dolgok jönnek sűrűbben, hanem te figyeled őket akaratlanul is. Hiába az a szándékod, hogy elfelejtsd, ha érzelmileg ennek ellentettje a helyzet. Időbe kerül, míg a szándékod, hogy elfelejtsd célt ér, és nem látsz többé rá emlékeztető dolgokat. Ha figyelmen kívül hagyod, amikor ilyesmit látsz, az segít.
2021. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mekkora hülyeséget írsz!

Nehogy már be próbáld adni, hogy bemegyek egy üzletbe és pont ugyanaz valakinek a neve akkor én ragaszkodom hozzá érzelmileg a dologhoz és keresem akaratlanul is.

Nem a gyerektopikban vagyunk!

2021. okt. 23. 09:43
 3/19 Grimfox ***** válasza:
79%
Ez egyszerű pszichológia, de ha nem tetszik a válaszom, hát ez van. Erre iktatták be az oldal fejlesztői a "szerintem a válasz nem hasznos" gombot.
2021. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, paraszt vagy. Igaza van az első hozzászólónak. Nem vagy még túl az illetőn, és figyeled a hasonló dolgokat amik vele is kapcsolatosak lehetnek. Ha semmi érdekeltséged nem lenne, sem érzelmeid, nem törődnél velük.
2021. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bolondok vagytok.
2021. okt. 23. 11:19
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Akkor minek írsz ki ilyen kérdést? Barom.
2021. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sfej!
2021. okt. 23. 11:33
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Pedig igazuk van a vàlaszolóknak. Ha nem érdekelne az illető, akkor észre sem vennéd ezeket. Vagy milyen válaszra vársz? "Az univerzum így jelzi, hogy az illető még mindig szeret"? Sajnos én is hasonlót élek át. Lassan másfél éve vége a kapcsolatomnak, amire annyi mindent áldoztam, tényleg azt hittem az illetőre, h megtaláltam életem párját. De ő valójában végig csak hazudott...de nem ez a lényeg. Nekem is sok mindenről eszembe jut, pedig minden képet kitöröltem róla, mintha sohasem lett volna az életem része, mindent amit tőle kaptam elajándékoztam stb.
2021. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Zajlik az élet, az történik. Máskor meg mást veszel észre. Ha meg megtanulsz fókuszáltság és sietség nélkül figyelni arra, ami tényleg van, akkor látod te is, hogy ez tényleg csak ennyi: megesik mindenféle, nem olyan lehetetlen az a névazonosság se. Az "univerzumnak" meg semmi szüksége arra, hogy téged pátyolgasson egész nap.
2021. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tudi333 ***** válasza:
100%
Hát én most nem tudok a válaszolókkal egyetérteni! Bár igaz amit mondtok, de vannak olyan dolgok amik ezt túlszárnyalják!!! Én foglalkozom sokféle dologgal és van tapasztalatom is. Ez igaz arra, ha pl éhes az ember akkor kaját lát, meg ilyenek. Ez tökéletesen így van. De vannak olyanok, amikor ez biztos, hogy nem ennyi! És kerestem erre a választ és erre tőlem sokkal előrébb járók sem tudtak mit mondani. Pl ahogy kérdező mondja, elhatározod, hogy elfelejted, erre jön veled szemben vagy akkor rádír mondjuk. Ezekről mit gondoltok?
2021. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!