Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt pár napja?

Mi történt pár napja?

Figyelt kérdés

Fel volt kapcsolva a villany a szobában, nem tudom pontosan hány óra lehetett kb 10 feküdtem az ágyban és néztem a padlás lépcsőjét. Balról jobbra elment egy alak akit szó szerint letudok írni, mert láttam. Átlátszó,szürke színű volt, görnyedt, baseball sapka a fején, meg valami pulcsi és kb egy 15-6 éves fiúnak nézett ki. Nem voltam fáradt meg semmi csak feküdtem és nézelődtem. Az egyik falból a másikba ment át. Még hirtelen a hideg is ki rázott mielőtt meg jelent. Szerintetek mit láttam vagy csak haluztam? Olyan igaznak tűnt. 😅


Pls hanyagoljuk, hogy a szellemek nem léteznek stb Fölösleges kommenteket. Olyanoktól kérdezem akik tényleg értenek hozzá valamit.



2021. nov. 14. 00:21
1 2
 11/17 SZücsöm ***** válasza:
46%
Ha igaz lenne nem röhögcsélnél. + Az eset közben is összef*stad volna magad.
2021. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy félek. Csak, hogy ki rázott a hideg. Meg nem vagyunk egyformák és ennél rosszabb dolgokat is láttam már. Plusz már jó pár napja, volt. Sírnom kéne meg rettegni vagy mi? De te biztos jobban tudod mert itt voltál. :D
2021. nov. 14. 22:25
 13/17 SZücsöm ***** válasza:
58%

Ha arra nem f*snád/f*stad össze magad hogy este a semmiből egy ismeretlen jelenés egyszer csak átsuhan előtted akkor valamiféle idegrendszeri zavarban szenvedsz és nem működnek a "védelmi reflexeid".

+ Ha egy ilyen eset megtörténik valóban és ismered a gyakorin az ezotériás topicot és olyan jellem vagy hogy az ilyen sztorit megírod interneten akkor nem vársz pár napig hanem amíg friss az élmény megírod.

2021. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért ne várnék? Nem érek rá egész nap itt fent lógni. Kb havi 4x max ha fel jövök ezért külön nem fogok. Plusz ne magadból indulj ki.
2021. nov. 14. 22:58
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
Így hogy nem meséled részletesebben, így már tudom, hogy csak kamu. Az előttem szólónak is igaza van.
2021. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem mit akarsz még ennél is részletesebben? Ez nem egy szappan opera, nem érdekel, hogy el hiszed e vagy nem. Ez, volt. Részemről lezártam a témát.
2021. nov. 14. 23:26
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

Én a jelenlegi lakásban ahollakom, pár éve este, rögtön lefekvés után láttam egy nagydarab férfit, sötét egyenruhénan átsétálni a szobán. Egyik falol átjött, aztán átment a másik odali falon a szomszéd irányába (társasház). Megijedni sem volt időm. Csak pislogtam, hogy ez meg mi volt? A szobában félhomály volt, másik szobábol jött át fény, de elég jól láttam. Később a szomszédokat kérdezgettem az előző lakókról és megtudtam hogy előttünk egy nagydarab vasutas lakott itt, aki nagyon jó ember volt, hirtelen halt meg szívrohamban.

Itt értelmet nyert az egyenruha is és az elmondások alapján ráismertem a látogatómra. Többé nem jelent meg. Amugy nem volt semmi, amit szellemjáráshoz kötnek pl nem hült le a szoba vagy ilyesmi. Ha épp nem bámészkodtam volna még elalvás előtt, akkor észre sem veszem.

2021. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!