Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én látom, hogy néhány...

Csak én látom, hogy néhány xxx iparba dolgozó lelkileg "előrébb" van mint sok "lelki" ember, akik tele vannak elfojtással?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Öm, igen.
2021. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szexuális gátlások levedlése kamera előtt nem egyenlő a magasabb szintű spirituális létezéssel. Nem feltétlenül van elfojtva a szexualitásod attól még, hogy csak csukott ajtó mögött és csak a pároddal élvezed a test gyönyöreit.
2021. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván élvezik és nagykanállal falják az életet és az eközben megszerzett bőséges tapasztalat akár bölccsé is teheti őket. A másik lehetőség az, hogy megmaradnak egy alacsonyabb ösztönlény szintjén, akit kielégítenek a testi élvezetek.


Szerintem, a tudatosság szintjét nem ez határozza meg, inkább a tudatszint függvénye lesz az, hogy ki hogyan éli meg a létezést.

2021. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Aki a kamerát fogja az is benne dolgozik, de még szereplőből is van aki emellett monogám vagy akár partner nélküli.
2021. nov. 21. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! 4-es kommentednek semmi köze az én 2-es kommentemhez.
2021. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább, ember ismeretben vannak előbb, és abban hogyan működnek a dolgok.

Nagy részüket már gyerekkorukban megedzette az élet, ezért egy átlag emberhez képest tapasztaltabbak minden téren. De a lelkileg "előrébb", abban nem vagyok olyan biztos.

2021. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!