Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha léteznének olyan mutánsok,...

Ha léteznének olyan mutánsok, mint az X-Menben, elfogadnátok őket Magyarországon vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 21:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem azért mert bajom van a ""másságal"". ennél sokkal inkább az irigység hozna döntést. Másnem a deadpool képessége is fsza, szr de adnám.

Mellesleg nem tudni hogy azzal az erővel milyen célt szolgálnának majd. Az meg baljós tud lenni.

2021. dec. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
31%
Ateista vagyok, de erre egy mélyen hívő mondott olyat, amin elgondolkoztam… A lényeg, hogy mutáció, csak negatívba irányba lehetséges (torz). És komolyabban átgondolva van benne valami, mivel mindent szennyezünk az iparosodás óta (talaj, levegő, víz, fény, hang…) a szelekciónk is pénzügyi, hát… A lényeg, hogy szerintem a mutáció sokkal inkább a cirkuszba illő, mintsem filmbe…
2021. dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én el. Nem ő akart ilyen lenni. Hiába van képessége, attól még nem fix, hogy gonosz. De a sarokba szorított űzött vad az fix küzd az életéért. Jobb elfogadni. Ha bántani akar másokat valaki azt megteheti speciális képességek nélkül is. Rengeteg szörnyeteg él közöttünk. Azonban pár ilyen mutáns segíthetne akár jobb világot is teremteni.

Nem azt mondom, hogy nem hagyna ki 2 ütemet a szívem, hogy basszus ilyenek léteznek, de bizalmat szavaznék nekük. Ők is emberek. Lehetnek jók és rosszak is. De a jókból is lehetnek rosszak, ha fenyegetve érzik magukat.

Pl ott az x-men filmek. Magneto se lett volna gonosz szerintem, ha nem ölik meg az anyját és a mutánsokat is elfogadják.

2021. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
58%

"mutáció, csak negatívba irányba lehetséges"

Ez viszont nem igaz.

Ez pont olyan, mintha azt mondanád, hogy ruletten kizárólag veszíteni lehet.

Ateistaként illene, hogy tudjál gondolkodni, és legyenek ismereteid is!

2021. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
39%
Ha a transzhumanizmust vesszük alapul, ez hamar valósággá válik...
2021. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
30%
14. Mekkora az esélye hogy nyersz a ruletten és mekkora hogy veszítesz?
2021. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
52%

#16: számold ki.

A mutációnál általában ennél még rosszabbak az arányok.

De ebből azt levonni, hogy a mutáció CSAK rossz lehet - TÖMÉNY BUTASÁG.

2021. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 SZücsöm ***** válasza:
100%

3 Hát ha nem azzal járna a mutáció hogy egy f*sz nő a homlokomra stb. hanem egy számomra pozitív képességet kapnék akkor tőlem jöhetnének a mutáns csinálóval.


5 Ne aggódj Magyarországon minden politikai erő ki akarná iktatni, nem csak a fidesz.


12. A mutáció az evolúciónak is szerves része. Zöld, kék szem is így alakult ki. Jelenleg is egyes emberek karjában új érpálya alakult ki (ha jól emlékszem). + Vannak az egyedi esetek: a rohadt erős csontozat,normálisnál sokkal erősebb izomzat,hideg tűrés, méreg semlegesítés,elektromosság ellenállás, az indiai (vagy arab) fickó aki puszta kézzel csinálja a forrásban lévő olajban a rántott csirkét és nem ég meg a keze, a hihetetlen memóriával rendelkező emberek akik állítólag minden egyes pillanatot fel tudnak idézni az életükből és sorolhatnám.

2021. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. X-professzort boldogan el tudnám fogadni cimbinek, és tudnám sorolni a jó x-meneket.


Az sem zavarna, ha olyanná tennének, én úgy használnám a képességet hogy senkinek se ártson, és láthatatlanul, észrevehetetlenül, de természetesen X-professzort megkérném, hogy segítsen hogy meg tudjam tanulni jól elfogadni a képességet és jól kezelni, jól hasznosítani, hogy ne okozzon problémát, se nekem, se másnak,bár az x-menek között nem tudok olyan x-menrol aki képes képességet adni egy nem x-mennek a filmben nem volt ilyen.


Amugy nekem az X-men mondanivalója, hogy aki jóra használja a képességét, annak van képessége, aki nem jóra használja az számomra képesség nélküli, mert a képességével nem épít, gazdagít, hanem rombol, és ha rombol önmagát is rombolja.


De ez önmagában a szimpla életre is igaz, a hétköznapi bár mégsem hétköznapi képesség, amit születésünk óta fejlesztünk, pl. IQ, EQ, fizikális erőnlét, ellen állóképesség, kreativitás, kifinomult egyensúly, kifinomult térlátás, erős idegek és lehetne sorolni, nem mindegy mire használja az ember. Jóra használja, akkor képesség!


Szóval így is gazdagok vagyunk!

2021. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
55%

12-es az ipari fejlődés nem mutáció. A te keresztény ismerősöd gazdasági fejlődésről beszélt, aminek semmi köze nincs a genetikai mutációhoz.


Pl. kék szem, a skandinávok meg sem tudnának lenni nélküle. A genetikai mutáció a túléléshez segítség.


Ezt bővebben is fejtegethetném, de inkább olvasgass!


De ahhoz semmi köze amit te írtál, pláne nem a torz szóhoz.

A betegségeknél lehet ezt mondani, hogy torzul,mert káros az emberekre vagy élőlényekre nézve. De ennek semmi köze ahhoz a képességekhez tartozó genetikai mutációkhoz amik az életben maradáshoz kapunk ajándékba. Pl. erős immunrendszer, fizikális erőnlét extra erős, van ilyen kisgyerek is. A top 10-es listán. De ez nem az x-men kategória.


Mint írtam nem mindegy mire használod. Mert ha nem jóra akkor nem képesség.

2021. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!