Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha léteznének olyan mutánsok,...

Ha léteznének olyan mutánsok, mint az X-Menben, elfogadnátok őket Magyarországon vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 21:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
29-es nyilván lehet az emberek nem tudnák, de a másik aki jó már előbb tudná mire készül, magyarán megelőzné, és így nem lenne semmi rombolás.
2021. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy értem mit akarsz írni, de én írtam, hogy én a jó x-meneknek tudnék csak örülni. Azok akiknek van ugyan képessége de ártó szándékkal használja azoknak nem és nem is tudnám elfogadni őket.


De én leegyszerűsítettem a válaszom, és egyszerűsítsük le, azok akik jók és jóra használják amijük van, ha léteznének elfogadnád-e őket? Magyarán nem árt hanem épít, segít.


Én csakis őket fogadnám el.

2021. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32 de simán. Viszont 100% hogy ha van jó lesz pár akik önző vagy rossz célra használják. Nagy hatalom, megrészegít, pl hirtelen előlépetés, vagy gazdagság. Ez az erő meg amivel a mutáns rendelkezhet az nagy felelősség és hatalom, bazi nagy kockázattal. Simán az ember fejébe száll...

Úgyhogy óvatosan kezelem meg ha csak elméletben is de igen a "jókkal" semmi bajom sem lenne.


A pusztítás ami a jó és a rossz harca közt zajlik. Minden ledőlt épület minden halott igazából csak százalékos veszteség.... inkább a város felé mint az egész.

Nem tudom csak nekem hangzik szrul? Mint inkább megszüntetni a veszélyforrást?

Hogy volt egy kis csoport miatt, milliók vagy milliárdok szenvedjenek?


De idealista ként ha mind jó lenne mind segít és épít akkor nyilván nem lenne probléma.


Viszont ez sajnos rám már nem igaz. De rhadtul örülök ha tévedek.

2021. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Meg sajnos általában ez a jellemző az emberre és ugyan ez igaz az ép elméjű hősökre is.


[link]


Az X man sok helyen nagyon szépen szemlélteti, hogy igen az emberek ezt nehezen fogadnák el. Valamint az X-ek belső vívódásaik is néha megjelentek pl rozsomák vagy magnetó, stb kb mind bejöhetne


Iii ismételni kéne a filmeket...

2021. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

33-as képesség nélkül is csinálnak ilyet megszálott vallást követő emberek is, vagy terroristák.


Sőt tegnap volt a hírekbe,hogy embereket vettek pénzért 70 ezer forintért, és rabszolgaként tartották őket, embertelen körülmények között, volt akiket lánchoz kötve, és volt akit megerőszakoltak. Etnikaiak voltak az elkövetők.


Képesség nélkül is borzalmas dolgokat művel az ember.


Aki jó az meg eleve tisztába van azzal hogy mekkora felelősség az amije van. Én értem amit írsz de nem szabad egy kalap alá venni azokkal akiket a hatalom mámora befolyásol. Aki jó az nem fogja rosszra használni.


De ugye ezek csak elméleti kérdések.


Az embernek is vannak olyan képességei amiket felelősségteljesen kell használnia, szimpla egyszerű képességek pl. ne bántsd meg a másikat, képesség a gondolat emberi szóba való megformálására.


Vagy pl. aki erősebb ne bántsa a tőle gyengébbet, vagy kiszolgáltatottabb helyzetben lévőt, és lehetne sorolni.

2021. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!