Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Őrangyal téma. Beszélgettem...

Őrangyal téma. Beszélgettem egy látóval. Kérdeztem, hogy vannak-e őrangyalok. Azt mondta, hogy nincsenek. Aztán beszélgettem egy másik látóval. Tőle is megkérdeztem. Ő azt mondta, hogy vannak. Akkor vannak vagy nincsenek?!

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 23:01
 1/9 Tudi333 ***** válasza:
79%
Kérdezz meg egy harmadikat és ott hagyd abba a kérdezősködést! Akkor 2:1 lesz a végeredmény! :)))
2021. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😞😢
2021. dec. 12. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Viccesek a szmájlijaid 😀
2021. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Angyalok vannak. Hogy kifejezetten őrangyalok vannak-e, nem tudom. Szerintem alapból nincs melléd rendelve egy angyal, hogy nonstop vigyázzon rád.
2021. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát tudod, mindenki másképp látja a világot.


Az egyik szemléletben látta mikor szemlézett. A másik szemlélődő szemléletben meg nem. hiába szemezgetett, ő látta, hogy nem látja.


Az én szemléletemben mind a két állítás igaz. Bár úgy nem látok, hiába is nézném 😢

2021. dec. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Ennyit a "látók" megbízhatóságáról.
2021. dec. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak 😀 Lehet, hogy az egyéni hiten is múlik, hogy tapasztalod-e a jelenlétüket. Ha lehetségesnek tartod a létezésüket, akkor igen. Ha eleve kizárod, akkor nem.
2021. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Erre a következtetésre jutottam én is. (Persze, ez nem azt jelenti, hogy biztos, hogy így is van.)
2021. dec. 14. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos én olyasmi lehetek, amit te látónak nevezel, és beszéltem manapság( nincs 1 hónapja) valakivel, akit ugyancsak így neveznél, és ő is azt mondta, hogy nincsenek, és nem érez semmi olyat, ami angyal lehetne. Beszélgetésünk végére tanácsot javaslatokat kért, hogy hogyan fejlessze az érzékelését, hogy saját dimenzióján túli dolgokat is képes legyen érezni. Számomra furcsa volt, mert azt mondta vagy nincsenek, vagy számára biztos nincsenek, majd amikor mondtam neki, hogy nem hogy van, de neki 3 is van, ami nagyon ritka, elkezdett kérdezősködni.


Ne feledd még ha valaki az emberi szintet is felülmúlja, akkor is tele VAN, nem lehet, tele VAN hiányoságokkal minden területen. Nem tudhatunk mindent. Van aki azt lát, amit csak akar, de semmit se érez, van aki szinte mindenről tud a saját területén, de azon kívül még csak hallani se hallott semmiről, pedig köztudott. Ez lehet az általad 2 látóval is. Az egyik egy picit többet tudott, mint a másik és "látói" képessége is más volt.

2023. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!