Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van itt olyan, aki álomnaplót...

Van itt olyan, aki álomnaplót vezet és szívesen beszélgetne a megfigyeléseiről? Vajon egy másik dimenzióban hamarabb eldől az, hogy fizikai síkon mi lesz? .

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit összetett.

De persze külön-külön is jöhetnek válaszok.

A lényeg, hogy én már évek óta rendszeresen írom az álmaim.Persze nekem is vannak teljesen zavaros álmaim néha, amiknek semmi értelme, ezeket nem írom le, de minden mást feljegyzek, ami kicsit is értelmes, kerek történet.Rengeteg ilyen van.

Tegnap olvasgattam a néhány évvel ezelőtti álmaimat és azt vettem észre, hogy az álmokból nagyon sok minden beteljesedett.Olyan események is, amikről azt gondoltam, mikor feljegyeztem őket, hogy ezek úgysem fognak megtörténni, úgyis máshogy alakulnak majd.És mégis, szinte szóról szóra úgy történtek, ahogy azt álmomban láttam.Rengetegszer előfordult már ilyen, ezt már nem lehet a véletlen számlájára írni, de akkor mi lehet az oka ezeknek az egyezéseknek, az a kérdés.Talán álmunkban néha más dimenzióban vagyunk, ahol előre elrendezzük, eljátsszuk, ami majd esetleg a fizikai valóságban is meg fog történni?Vagy csak egyszerű jövőbe látásról lehet szó?Vagy igaz lehet az az elmélet, hogy születésünk előtt megtervezzük, végignézzük az életünket és ezekben az előre mutató álmokban ezek a születés előtti "betervezett " események, képek bukkannak föl?


Érdekelne az is, hogy aki álomnaplót vezet, megfigyelte-e, hogy egy-egy ismétlődő álomszimbólum mit jelent?Illetve megfigyelt-e a fentebb leírtakhoz hasonlót, hogy bizonyos eseményeket az álmok évekkel előre jeleznek?


2012. okt. 17. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
a legtöbb álmomra emlékszem, néha vezetem is, de SOHA nem volt még olyan álmom, ami reális lenne. Mind tele volt olyan eszeveszett marhaságokkal, ami miatt ki is zárható, hogy beteljesüljön. Volt egy visszatérő álomszimbólumom, de amint figyelni akartam rá és le akartam írni hogy mikor jelentkezik, eltűnt.
2012. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aZ álom nem másik fizikai dimenzióban van, hanem az agyadban a neuronok játéka csupán, SEMMI REALITÁSA NINCSEN !
2012. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!