Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap manifesztálással...

Tegnap manifesztálással töltöttem kb 2 órát, erős pozitív érzelmek megjelenítésével, és este megbetegedtem, illetve rémálmaim voltak. Miért történhetett?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam manifesztálni, hogy elképzelem hogy már az enyém az adott dolog, és ez boldogsággal tölt el, és próbálom fenntartani ezt az érzést. De akkor ez ezek szerint megcsapolja az energiámat? Heves szívdobogás, fejfájás, és verejtékezéssel telt az egész éjszakám, nem bírtam aludni sem, majd mikor végre elaludtam rémálmaim voltak hosszú idő után először.

2022. jan. 3. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem függ össze a kettő.

De az is lehet hogy azért hogy a pozitív érzelmeket megjelenítsd a negatívakat elnyomtad, és éjszaka próbáltak meg felszínre törni.

2022. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Túlerőltetted magad. Nem kell ennyire görcsösen pozitívnak lenni.
2022. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
92%

Egyfelől kimerít. Ez tény, ezen nem lehet változtatni. Viszont amikor érzelmeket használsz erőforrásként, az azt jelenti, hogy a tudattalanból nyitsz egy utat a tudatba, ahol a munka javát végzed. Ha ezt nem zárod be, akkor olyasmi is fel fog jönni onnan, amit nem te mozgósítasz, hanem eddig is megpróbált feltörni, csak a tudatod akadályozta. Minden ilyen módszernek(minden egyéb módszernek is) van egy nyitó, és záró szakasza. Azok nélkül hasonló, és ennél kellemetlenebb dolgokat tapasztalhatsz. A kimerültség csak nehezíti a zárást, és gyengíti az akaratot, ami nem engedi a negatív dolgokat felszínre kerülni.

Ugyanakkor a rémálmok megmutatják, hogy jelenleg, és a közeljövőben milyen problémákra számíthatsz, ezért érdemes elemezni őket, és tenni a forrásuk ellen az éber életben.

2022. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A fentiek mitt javasolt a meditációt gyakorolni.
2022. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jellegű gyakorlatozás határozottan káros. Amit csináltál az az energiáid rossz irányba vitele, ami kárt okoz. A manfesztálással pont az a baj, hogy értelmetlen és sokakat kerget ilyen állapotba, Ez kb az, amikor intenzíven, hosszabb ideig erőteljesen kilélegzel. Ettől elméletileg megszabadulhatsz a rossz energiáktól, valójában azonban hiperventillálsz, aminek pontosan az általad leírt dolgok a tünetei, azaz a szervezeted megvonod az oxigéntől és ez kóros állapotot idéz elő.
2022. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Wow..


Nekem van olyan, amikor emberfeletti részlegbe esem, hogy amikor ereszkedek visszafelé, akkor remegek, vagy remegek és fázok. Talán neked is ilyen. Főleg két óra után. Lehet, hogy valami olyanba tapostál, és úgy tartottad fenn ezt az állapotot, hogy utána meglegyen a bőjtje.


Vigyázz hogyan teremtessz.

2022. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Leszívta az energiádat. Túlságosan is pozitív voltál. Szerintem inkább meditálj, vagy rövidebb ideig manifesztálj!
2022. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!