Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lene egy kérdésem ugy halodtam...

Lene egy kérdésem ugy halodtam hogy terhesen nem érhet a kutya a hasamhoz mert hogy szőrös lesz a gyerek igaz e vagy csak babona?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak babona. De azért lesz majd szőre valamikor a gyereknek, mint minden embernek mikor felnő.
2022. jan. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Van benne valami,anyáméhoz is hozzáért,és csimpázt szült.
2022. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is szőrös vagy,az még rátesz egy lapáttal.Imádkozz hogy fiú legyen.
2022. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Te most ennek komolyan hiszel? És mi alapján? A hasadban,azon belül a méhedben,azon belül magzatvízben van egy gyereked.Hogy a tökömbe érne hozzá közvetlenül? És a te bőröddel való érintkezése miért hatna ki a gyerekre?


Vagy ha közvetlenül hozzá is tudna érni,mert mondjuk már megszületett..te talán szőrt növesztessz csak mert a kutyához érsz? Nem tudom,hogy felfogod-e de egy ember babát kezdtél el kihordani.Olyat mint te vagy.Ha te nem lettél szőrösebb az átlagnál akkor ő se lesz főleg odabent..


Komolyan ennyi IQ-val szülni..A legnagyobb hülyeséget is meg lehet etetni sok buta nővel.

2022. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

(amúgy lesz szőrös a babád háta is,gondolom innen ered a babona..amikor megszületik egy csecsemő szürkés-barnás puha szőr borítja,de az elhullik pár nap alatt.Leginkább idő előtt született babákra igaz)


[link]

2022. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld ki, és írd le a tapasztalataid.
2022. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Backiiii


Nekünk meg nem jön össze a gyerek.

2022. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nordzsesz válasza:
100%
Sőt nagyon kell arra vigyázni, hogy milyen fajta kutyával érintkezik az ember mert ha rövidzőrű vizslával akkor a gyerek csak kevésbé lesz szőrös ha viszont újfundlandival akkor csubakka lesz....
2022. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Szálkásszőrűvel külön vigyáznék nehogy szúrós legyen.
2022. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Halodtam??? XD....
2022. jan. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!