Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az embereknek, és ("szinte?...

Ha az embereknek, és ("szinte?") Minden élőlénynek a Földön, akkor az univerzumban minden élőlényénél így van? Van lelük az élőlényeknek?

Figyelt kérdés

Akkor, ha ez így van, akkor lehet hogy vannak szintjei is a lelkem rezgéséneek/frekvenciájának...

Akkor az én szintem, hol/hanyadik szinten tarthat?

Ja


Valójábam "valaki" végre elmondhatná, elmagyarázhatná, hogy pontosan mi vagy ki az a lélek?! A lelkem micsoda/kicsoda?! Ez egy élettel (az az, az életem megjelenésének, megjelenített énem) összehangolt jelenség?


Összhangban van?

A testem és a lelkem? (Mint minden emberbek, és élőlénynek a jelenleg ismert Univerzumunkban?)?!



2022. jan. 7. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Kimondottan lélek nincs.

Tudat van és érzések, érzelmek de ez a "hardvertől", azaz az élőlények testétől függ.

Kb. mint a számítógépek esetében.

A test a hardver, a tudat a szoftver.

Ha elpusztul a hardver, vele pusztul a szoftver is.


Amúgy a növények és az egysejtűek is élőlények de kétlem, hogy egy fűszálnak vagy egy amőbának lenne lelke...

2022. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!