Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nekem miért vannak csak rossz...

Nekem miért vannak csak rossz tapasztalataim a spiritualitással?

Figyelt kérdés

Már vagy 6 éve. Mindennap rémálmok, alvásparalízisek. Már tudok mozogni stb. De fárasztó a sok rossz stb.

3 évig minden nap tevékenykedtem ilyenben, de már 3 éve nem. De még mindig a mai napig.

Ha valaki jó dolgokat ír...Hát én semmi jót nem tapasztalok. Pl: angyal, démon, földönkívüli stb.

Nem találom a választ h miért. Szerintetek?

Amúgy a legkínzóbb a túlzott fényérzékenységem. s álmaimban vagy testkilépéskor is van h minden túl világos vagy megvakít valamien fény.


2022. jan. 23. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"az elején lények monták h hova menjek."

Miféle lények?


Mellesleg felidézte egy korábbi kérdés emlékeit. Mélyben a kérdező elvileg suggalatokra hallgatva ment ki külföldre valami spirituális csoportba. Lehet a tiéd volt lehet másé de sokban hasonlít. Talán a régiek emlékeznek is rá

2022. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

nem voltam külföldön s semijen csoportba nem tartozom.


élvezzem h álmomban vagy testkilépésben mindenféle lény rámtámad?

álmomban a fájdalmakat is érzem.pl: mmacska, tigris karmolása, elégés, csonttörés, darázscsípések stb.

testkilépésben is csavarták már ki a karjaimat, ledöftek stb.

csak néha tudok fegyverekkel védekezni pl. kard ( tanultam vívni de álmomban, testkilépéskor szar vagyok) szamurájkard bitang nehéz. puskát is tudok csinálni, de azzal csak egyszer tudok lőni valami fehér fénnyel.

ennyi a képességem e téren.

ki tudja élvezni a fájdalmakat???

nem vagyok mahoista vagy jogy írják. sajnos nem is tudok au lenni.


hogyan tudnák "rontásokat" levenni amúgy?

2022. jan. 25. 11:11
 13/21 A kérdező kommentje:

a városban ahol élek az ottani helyekre, elhagyatott házakba stb.városomhoz közeli falvakba, elhagyatott házakba és erdőkbe.

agyagból kelett táblákat csinálnom s bele vésnem fura írásokat, képeket, szimbólumokat. levegőn szárítható agyagból csináltam. eteket a megadott helyekre kelett vinnem s vagy elásnom vagy kútba, patakba dobnom vagy széttörnöm.

majd testkilépős fura helyekre kelett mennem kb ugyanazt csinálnom vagy könyveket olvasnom s tanulnom. de csak meditációkat tanúltam.

2022. jan. 25. 11:17
 14/21 A kérdező kommentje:
csak mostanság vagyok itt.egy ismerősöm adta a tanácsot egy ház eladásával kapcsolatban. láttam h van itt ilyen ezos téma.
2022. jan. 25. 11:18
 15/21 anonim ***** válasza:

Esetleg tudsz képeket készíteni ezekről a tárgyakról amiket csinálnod kellett? Nem tudod őket összeszedni? Hogy néztek ki a lények? Ha irányítanak téged, akkor biztos van köztetek egy kapcsolat. Nem tudsz velük beszélni?

Én még az elején tartok ennek a dolognak és voltak találkozásaim, paralíziseim és testkilépésem azóta. Azonban ennek egy része volt jó, és egy része rossz. 2 éve űzőm, de nem valami gyakran. Esetleg bármi tanács, hogy oda juthassak ahol te vagy?

2022. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12 ja hogy az?

Az lófsz, tegyél különbséget valóság és álom között.

Testkilpéshez/ aszrál utazáshoz meg igen fel kell készülni, csak úgy poénból ne csodálkozz.

Nem tudom kb 8 éves korom óta vannak ilyesmi álmaim. És egyre valósághűbbek lettek. Furcsa az mikor álomban aktív az 5 érzékszerv. De pár év és megszokod. Ha merész vagy akkor megfigyeled, hogy mik azok a jelek amik bizonyítják, hogy alszol e. Nálam a furcsa lények, az onnan ismert alakok, valamint a város felépítése. És az ismétlés, ha elbszom vagy meghalok egy "mentési pontból" folytatódik. Mocsok szr meghallani és utána tudni hogy mi vár az ajtó mögött.

Szóval ha úgy vesszük én cheater vagyok.

A fájdalmat és a félelmet, nem lehet szeretni/élvezni. Egyszerűen azok kik sokat tapasztalták megszokják. Mint bármelyik küzdő sportban pl box, karate....stb.



Személy szerint ezek a jelek és írások érdekelnek, főként H milyen S melyik írás képére hasonlít.

2022. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

1. gyíkember szerzet.

2. rózsaszín színű szürke ufó.

3. 2 barna ufó.

4. egy fekete árnyalak.

5. egy négykarú lány ( az ablakba nyomta a négy tenyerét hat újjaival.

6. cápa- kutya szerű ufó.

7. Démonok ( legalábbis eztállították)

Belial, Focalor,Astaroth,Azazel, Hagenti, Beal, Agares, Volac. a többi névre nem emlékszem.

8.Angyalok, csak Hahael névre emlékszek, s Gabrielre- de ebben nem vok biztos, mert legalább ezt ismerem filmekből stb.


Sokmás féle lények.


ezt privátba írtam, de ide is írok h van e akinek voltak ilyen lényei.


sok videóm is volt amelyben bizonyítottam szellemek s fura lények létét, de lekamuzták s mindent töröltem.


mindegyik táblámat stb. lefotóztam, de azokat is töröltem. a neten ezekről semit nem találtam. max kettőt. állítólagos szakik nem foglalkoztak velem s ezekkel a dolgaimmal.


uccsó: gondolom azt képzeled h mindent össze tévesztek. tudom mi a valóság, mi az álom s mi a más síkok stb.

asztrálsíkon s többi síkon is lehet fegyvereket készíteni, lényeket gyilkolászni. gondolom leginkább ezeket gondolod h én álmomban vadászgatok stb.


egy magas erős búgós hangú lény magyarázta s mutatta h hogyan kell fegyvereket csinálni más síkokon. fegyverrel nem lehet teljesen gyilkolni. azt mondta h be kell szívnom az ellenségeim energiáit ahhoz h végleg megsemmisítsem.

na eztvsohase csináltam s nem is fogom. na meg nem is tudom.


uccsó elötti: nem tanácsolom h tovább csináld. sohase kapsz a kérdéseidre választ kapni. minden káosz, zavaros.minden lény csak hazudozik. senkise akar senkinek sem jót.

nem kapsz semmi szép és jó dolgot kapni. sem szellemi, sem materiális értelemben. inkább hagyd abba s más dolgokkal foglalkozz. bár engem még így sem hagynak békén.


inkább te adj tanácsot h szerinted neked miért s mitől jutott jó dolgok.

2022. jan. 25. 23:13
 18/21 A kérdező kommentje:
először vagyok itt s nekem zavaros az h itt senki nem írja ki a felhasználó nevét. amúgy sok válasz csak nemrég jött be s privát is. szóval sokat csak most olvasok.
2022. jan. 25. 23:16
 19/21 Miss Endzsi ***** válasza:

Velem is tudatos álomként jön ilyen elő. Érzek mindent, ezért ha veszélyben érzem magam, elmondom a szereplőknek, tudom, hogy álmodom, ekkor próbálnak nyugtatni, ez a valóság, szerencsére paralízisem még nem volt. Nem lehet, hogy annyira belédmagyarázták a dolgokat a szeánszokkal, hogy tudatos álomként dolgozod fel?

10 éve a szobámban sok furcsaság történt, kimegyek a szobából 2 perc múlva vissza, és a kép a polcról le volt téve az ágyra, neki volt támasztva a falnak, előtte tárgyak, nem eshetett le, akkor minden másnak is le kellett volna, és ez minden napos volt, de nem hiszem, hogy entitás lett volna, nem hiszem, hogy léteznek inkább valami hiba a világunkban, de nem tudom, nem tudom megmagyarázni.

2022. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#15 ös vagyok.

Hát én mikor sátánista lettem kezdődtek ezek. Első paralízisem. Baphomet bejött a szobámba és olyan boldog voltam, hogy meg is könnyeztem. Annyira látni akartam, hogy az asztrális kivetülés is sikerült. Akkor volt először az is. Utána is volt egy két álmom. Megtapasztaltam a halált. És megkaptam közbe a 3. szemet.

2022. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!