Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nekem miért vannak csak rossz...

Nekem miért vannak csak rossz tapasztalataim a spiritualitással?

Figyelt kérdés

Már vagy 6 éve. Mindennap rémálmok, alvásparalízisek. Már tudok mozogni stb. De fárasztó a sok rossz stb.

3 évig minden nap tevékenykedtem ilyenben, de már 3 éve nem. De még mindig a mai napig.

Ha valaki jó dolgokat ír...Hát én semmi jót nem tapasztalok. Pl: angyal, démon, földönkívüli stb.

Nem találom a választ h miért. Szerintetek?

Amúgy a legkínzóbb a túlzott fényérzékenységem. s álmaimban vagy testkilépéskor is van h minden túl világos vagy megvakít valamien fény.


2022. jan. 23. 19:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#15. Véletlen küldtem el félig megírva.

Szóval mikor elkezdtem, akkor ezek pozitív dolgok voltak. Ahogy folytattam jöttek a rosszak. Fura lények paralízisbe és tudatos álomba. Konkrétan halálfélelmet éreztem mikor felébredtem teljesen. Éreztem az erejét a lénynek. Hatalmas volt. De pont ezért kell különbséget tenni a démonok és entitások között. Halálfélelmem volt, de másnap már élveztem. Ez olyan érzés és tudás, ami keveseknek van. Megélni természet feletti dolgokat az lenyűgöző. Lehet rossz vagy jó is. Egy új világot nyithatsz ki. Ha beszívod az ellenségeid energiáját szerinted mi történne? Kitudja milyen erőre tehetnél szert. Te még az elején vagy. Fegyvereket késziteni csak a kezdet lehet. Ha még évekig csinálod kitudja mi lesz a vége.

2022. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!