Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lehet az álmon túli...

Milyen lehet az álmon túli valóság?

Figyelt kérdés

Sok megmagyarázhatatlan jelenséggel találkoztam már. Kiesett idő az emlékezetemből, megváltozott múlt, stb. Végtére is rájöttem, hogy valószínűleg minden csak álom. Egyszer még kisgyerekkoromban lefeküdtem aludni, és azóta azt álmodom, hogy kijártam az iskolát, egyetemet, dolgozok, szexelek, stb. Ti is csak az álmom részei vagytok.


Milyen lehet a valóság? Ott is ugyanilyen emberek vagyunk, csak sokkal hosszabb REM fázissal? Vagy esetleg nem is emberek vagyunk a valóságban, csak embernek álmodjuk magunkat? Sokkal boldogabb társadalomban élünk?


Ott is lefelé esik az alma? Ott is volt Ősrobbanás? Mit gondolsz?


2022. jan. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ha röviden kellene definiálni a valóságot, akkor csak annyit lehet mondani hogy van egy "valami". Ez a valami tartalmaz minden általunk eddig felfedezett elemet és saját magunkat is. Nevezhetjük akár Istennek is.

Mi is a részei vagyunk és próbáljuk megérteni hogy működik. Tehát van az univerzum, amin kívül nincs semmi mert az már paradoxon lenne és mi aki megfigyeljük. Isten szemléli önmagát.

Összeálltak a különböző elemek napokká, bolygókká, és egy részen (a földön)elkezdett erjedni a cucc és megpimpósodott. Ennek az erjedésnek vagyunk most mi emberek az eredményei. Ha meg akarjuk fejteni a mindenséget akkor csak hinni kell benne és átadni a lehető legtöbb infót a következő generációknak.

2022. jan. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:
54%
Ha ez csak a Te álmod, akkor képzeld azt, hogy válaszoltunk és megfejtettük a nagy titkot. Nekünk felesleges strapálnunk magunkat. :-)
2022. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz sokáig egy pontra, ha nem ébredsz fel, akkor a valóságba vagy
2022. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!