Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szellem tud az emberhez...

Egy szellem tud az emberhez érni? Vagyis érezhetem az érintését? A konyhában főztem, mikor éreztem hogy “valaki” megfogta a fenekem. 2x is. Kicsit parázok azóta.. történt veletek ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

A szellemeket követni kell és elvezetnek egy ládához.

(legalábbis Genshin Impacba)

2022. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehet ilyen igen.. Valószínűleg egy kiéhezett, férfi szellem lehetett :)
2022. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Engem egyszer megeroszakolt egy szellem, azóta se látta senki.
2022. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
42%

Én hiszek a kóbor lelkekben, de lehet hogy nem az volt csak túl reagálod elsőnek a racionális magyarázatokat keresd.


De az is lehet hogy én voltam, alvás előtt mindig szellemódra váltok és megerőszakolom a fél falut. :)

2022. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tak ***** válasza:
68%

Valszleg a nagymamád volt,neki még gyerek vagy,nem kell paráznod.

De ha ÚGY fogta meg a feneked,akkor nem a mamád volt ám...

2022. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Jó pár éve nyáron volt egy fura élményem, este 8 után mentünk a barátnőmmel eü sétálni, az utunk rendszeresen a temető mellett vezetett el. Aznap volt a szomszédunk temetése.

Ahogy jöttünk el a temetőtől, megfogta valami a karomat, azon a helyen, egy tenyérnyi területen olyan hideg lett a bőröm, mintha most a téli hidegben lennék, kint kb 33fok volt akkor, illetve azon az oldalon egy picike területen hidegebb volt(kb amit egy ember ki tud takarni a térből).

2022. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is hideget éreztem, és rendesen éreztem eg tenyeret, egy fogást..
2022. jan. 29. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Halt meg valakid mostanában? Halt meg valaki abban a lakásban, vagy a közelben a lakás korábbi lakója? Van a közelben temető, vagy hullaház?


#6 Temető közelében természetes, hogy előfordulnak ilyen jelenségek. Szerintem nem is kell részletekbe bonyolódnom azzal kapcsolatban, hogy miért...

2022. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki: vegyél egy kis (lehetőleg lotus illatú) füstölőt és próbálj meg meditálni, vagy csak figyelni mindenre körülötted csukott szemmel (tudom, ez a legrosszabb része). Amennyiben lotus illatú füstölő alatt csukott szemmel is érzel jelenlétet próbáld meg elgondolni, hogy hol van (pl a jobb fent sarok, konyha bejárat stb.) találj neki egy helyet. Ha ezután is hideg van/ érzel érintést ne félj. A barátságos lelkek, vagy mentális tudatok, vagy a hétköznapi nevükön ,,sZElLEmEk" a Lotus füstölő alatt is aktívak, ugyanis a lotus illata nem pszion hullám (energia, rezgés információs hullám, nekünk embereknek csak illat) tehát érzelmi megelégedettséget, intenzív pozitív érzelmi hatása van.

Ha egy szellem hideg az nem feltétlenül rossz, legalább biztos lehetsz benne, hogy abban a pillanatban nem éppen a te mentális testedtől kapja az energiát. Ez esetben ha előjön el se kell űzni, nem ártó ,,SzElLeM".

Ha visszahúzodik lotus hatására az nem a legjobb... De nincs gond akkor se.

Hogy megvédd magad neked kell feláldoznid egy keveset a mentális energiádból és létre kell hoznod egy kerubot. Ők általában védő energiák. Megidézésük: szöveges: Én (név) megidézlek mint védő kerubot azért, hogy megvédj engem (indok, jelen esetben) rossz indulatú spirituális lényektől az elkövetkezendő (általában max 1 hónap tovább nem ajánlott kezdőknek) egy hétben itthon. Ehhrz felhasználhatod mentális energijáim 40-60%-át. Legyen a neved mostantól (találj ki neki valami aranyos, egyszerű nevet, hiszen a kerub is spirituális energia, minél jobban szereted annál jobban fog védelmezni).

Ha az elkövetkező időszakban, amíg a kerubod véd csökken az energiád, mindig egyre és egyre fáradtabb vagy akkor tényleg rossz indulatú az adott szellemed. Ez esetben kérd meg, hogy távozzon (udvariasan!!) Ha ez nem válik be akkor ha élt ott előtted valaki abban a házban de már meghalt vigyél neki 1-2-3 szál virágot, ha tudsz róla valamit, ezzel is megbocsáthatsz az adott szellemnek, akkoris ha nem tudsz olyanról ami ártott volna neki.

Remélem segíthettem 🙂.

UI.: Ha már nincs szükséged a kerubra, akkor spirituális rossz indulatú energiák miatt általában 1 hétig szoktuk a segítségüket kérni, ez után fel kell oldozni őket, különben ugyanolyanok lesznek, mint a szellemed amire megidézted őket pár nap után.

Feloldozásuk: köszönöm (aminek elnevezted) kerub a védelmed és spirituális segítséged, szabadon engedlek, nyugalomra térhetsz.


Fontos!!: Kerubot akármire idézhetsz, de már bekövetkezett bajt nem tud megállítani.

Én létrehoztam például Pixit aki véd engem a covid ellen és a testvéremet. Testvérem 3-szor volt covidos egyéb szövődmények nélkül, én még nem kaptam el. Higyj benne hogy véd téged, ez a titka.

(Azért írtam le, mert olyanon már nem működik, aki a kórházban fekszik fél-kómában)

A lényeg: ha kell csak idézz egyet, ha pedig már nem oldozd fel.

Kérdés lehet: MIÉRT pont Lotus: a lotusnak egy nagyon erős nyugtató nem pszion hullámot kibocsájtó illatinformaciója van, ez semmilyen esetben sem lehet rossz szándékú így még a nagyon intenzív támadó jellegű szellemek is nyugodtabbak kissé az átlagnál.

Amennyiben nem hiszel nekem, sajnálom én megpróbáltam :(. (Tudom kicsit furán hangzik amit leirhattam, ha gondolod próbáld ki, ha nem ne, bár veszteni sokat nem tudsz vele, esetleg egy kis pénzt a füstölőkre, vagy arra a 3 virágszállra. (Ui virágok ne legyenek mű virágok és ne hervadjanak, mert az megsértheti, amennyiben idáig is eljutnál. Remélem mindre kitértem, ha nem írj privát üzenetet :).

2022. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es nagyon szépen köszönöm a válszod, meg is fogom próbálni :)
2022. febr. 3. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!