Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ásványok használatához tippek?

Ásványok használatához tippek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy csomó ásványt, de fogalmam nincs, hogy lehet őket használni. Pl tudom, h marokköveket ékszerként jó, hogy folyamatosan érintkezzenek a bőrrel. De hogy vagy mivel tegyem fel őket? Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 29. 14:46
 1/3 Grimfox ***** válasza:
75%

A marokköveket nem igazán tudod ékszerként viselni, főleg a nagyobbakat. A marokkő lényege, hogy szükség esetén kézbe veszed, és akkor érintkezik a bőröddel. Általában elég, ha a testedhez közel vannak, ezért zsebben is hordhatod, vagy egy kis erszényben, bőrszíjon a nyakadban. Vannak marokkövek, amiket jobb nem is viselni folyamatosan. Howlit, merlinit, angelit, galaxit, és hasonlók. Nem esel tőlük össze hirtelen, de ezeket nem jó állandóan viselni.

Ékszert persze lehet csinálni belőlük, ha veszel olyan kiegészítőket, amiket a kövekre szoktak ragasztani, hogy láncra, zsinórra fűzhesd őket. Hobbiboltokban lehet ilyet venni, vagy neten rendelni.

2022. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 segitseg ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, kérlek ne használj kristályokat. Ha viszont érdekelnek, de nem értesz hozzájuk az már félsiker. Gyakori tisztítást igényelnek, viszont nem mindegy mivel, valamelyiket sóval, vízzel, ritkábban füstölővel kell. És gyakori tévhit, de NEM szeretnek bőrrel érintkezni. Plusz még egy fontos dolog: HINNI KELL BENNE,ha nem hiszel, inkább tedd őket a polcodra és hagyd békén őket.
2022. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de mégis mi kivetnivalót találtál a hozzaallasomban? Tényleg nem ertem, mert pontosan amiatt tettem fel a kerdest anno, mert érdekelt es még nem voltam eleg kompetens a témában. Valahol pedig el kell indulni.

Nyilvan, ha nem lettem volna nyitott ra, el sem fogadtam volna oket, nemhogy a használatukról érdeklődjek.

2022. jún. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!