Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fel lehet ismerni előző...

Fel lehet ismerni előző életünkből emberi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Teszem azt megszületik két ember a bolygó különböző féltekén és akár az interneten megtalálva egyik a másikat megérezheti, hogy volt valami közük egymáshoz? Vagy ez hogy működik?

2022. febr. 9. 23:21
1 2
 11/14 Humor Herold ***** válasza:
61%
Nem! Kizárt hogy felismerné bárki is. Különben is ami elmúlt az elmúlt. Nem kell a múltat piszkálni :)
2022. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Főleg gyerekként voltak vissza emlékezéseim,de megtörtént ez felnőtt fejjel is.

Gyerekként a leggyakoribb bevillanás az volt,hogy ott vagyok egy nagyobb supába, vagy kora reggel van,vagy késő délután,ezt érzem,és most is látom a helységet ,és ott azon a helyen,valami nagyon rossz fog történni,azóta is irtózom az ilyen helyektől,vidéki vagyok. Olvastam,hogy az érzéseket/fóbiákat át tudjuk hozni magunkal.

Férjemmel kint ültünk a teraszon,mikor bevillant egy kis rész, talánaz 60-70 évekből,hhogypar fiatallal biciklizem kint a határba,látom a ruhákat,onnan gondolom,és mikor jönnek ezek a villanások,azzal együtt jön az érzés is,egyszerre.

Látok egy utcát,házat, de az a régi stílusú utca,autót nem látok, és egy házat,ami fehérre van meszelve,előtte nagyon kicsi zöld fű,és kisebb kanális minden ház előtt.

Érzem a nap melegét, ahogy oldalt szemlélem a házat.

Otthon nagy takarítás volt még gyerek koromba,anyu kivitt egy ágyat az udvarra,én ledőltem,este volt,nyár.

Behunytam a szemem,és magam előtt láttam a tatám, aki akkor már 30 éve halott volt,és anyunak elmeséltem,hogy melyik zsebébe tettéka szemüveget,holott sosem beszélt erről.csak láttam a tatám, lehet rajtam keresztül akart anyunak üzenni, nem tudom.

Amúgy nagyon vissza tusok emlékezni a gyerek koromra,emlékszem mikor 1,5 éves voltam,és szaladtam az üveg tejjel,és elestem a szomszéd háza előtt.

Tudnék mit írni,csak egész éjjel nem aludtam.

Munkahelyemen ismertem meg egy nőt..

Mellettem dolgozott,már akkor ismerősnek tűnt ,de nem tudtam honnan. Főleg mikor a tekintetünk össze ért,olyan megmagyarázhatatlan érzés fogott el,utólag kiderült hogy nala is ez volt akkor.

Nagyon hamar megnyíltunk egymásnak,holott ez nem jellemző se rám,se ő rá,ő nagyon vissza húzódó.

És olyan dolgokat osztottunk meg egymással,amit mással nem,és nagyon rövid idő alatt,úgy éreztük,mintha már korábban is ismertük volna egymást.

Erről sokat is beszéltünk,ő lassan 40 lesz,én 26. De egymás szemébe olyat láttunk,amit mégsoha nem tapasztaltunk

2022. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam egy dokumentum filmet, amibe egy cameron nevű kisfiu teljesen ugyanúgy írt le mindent előző életéről, mint ahogy megtalálták a tengerparti házat. Minden egyezett a rokonai vezeték neve, amikor előző életéről mesélt, csak az egyetlen élő elvileg rokona nem emlékezett rá, de több egyezés volt, de voltak különbségek is. Aminél arra következtettek, hogy több előző élete keveredett össze emlékeiben. De az elvileg rokona nem emlékezett ilyen családtagra, és az apukája neve sem egyezett. De amúgy még egy feltételezés sem kizárt, hogy párhuzamos dimenzióból született le egy másikba. Pszichológusok is elkísérték, és a szavait bizonyította a ház, a tengerpart, a szoba, a kutya mindenre emlékezett mikor belépett a házba, utána nyugodott meg, és többet már nem beszélt róla.

Ebbe a dokumentumfilmbe bemutattak egy kisfiút, aki a saját nagyapja reinkarnációja volt.


Itt a dokumentum film:


https://www.youtube.com/watch?v=1s7Nidm-2S8


Volt itt egy kérdező, ha netalántán erre a kérdésre találna, érdemes lenne ha megnézné ezt a filmet, már nem emlékszem,hogy linkeltem-e nekik, de akkor nem jutott eszembe hogy találtam erre a filmre, de már a kérdésre sem emlékszem. Hátha rátalál, ha még aktuális, és nem csak mesélt valaki oviban a gyereknek, vagy látott oviban esetleg valami mesefilmet.

2022. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

A tegnap gyermekei az is egy film,jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Vagy olvassátok utána a történetnek.

Üdv🙂

2022. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!