Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan üzennek az ősök?

Hogyan üzennek az ősök?

Figyelt kérdés
Mit üzennek? nap mint nap álmodok,eltávozott őseimről, rokonaimról! édes apámról,anyai nagymamámról,unokabátyámról,nagynénémről, nagybátyámról! többről, nem, még elhalt ismerősökről sem.csak erről az 5 elhalt rokonomról! mit akarnak? miért nem hagynak már békén?

2022. febr. 15. 19:08
 1/5 Grimfox ***** válasza:
75%
Az álmokban nem a valódi hozzátartozóid jelennek meg, hanem a tudattalanod bizonyos tartalmai. Ha felveszik egy rokonod képét, az azt jelenti, hogy ahhoz a rokonhoz valami nagyon konkrét, erős benyomás fűzött. Valami nagyon erős befolyást gyakorolt rád életében, és ez a hatás, ha álmodban felbukkan a tudatalattidból, akkor az ő képét veszi fel. Ilyesmi kapcsolatra gondolj, mint hogy ha arra a fogalomra gondolsz, hogy hűség, egy kutya jut eszedbe. Ugyanígy ha álmodban felmerül egy bizonyos dolog, akkor azt azonosítod az egyik hozzátartozóval.
2022. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek úgy üzennek, ahogy az illető gondolja.
2022. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük.

Ha az van amit #1 ír akkor konkrét jelentés tartalom érzelem és benyomás fűződik hozzájuk.

Én viszont kicsit többre értékelem az álmokat, alapban igazat adok, viszont vannak helyzetek amikre ez nem ad magyarázatot.

Mint mondjuk a "város" vagy az "üveg épület". Itt az oldalon tudom hogy legalább 2-en tudják hogy miről beszélek.

Ősről egy álmom van, nem ismertem. De létezett, mint később kiderült.

2022. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én álmodok velük, akkor általában valamit "tanítani" próbálnak. Anyukám és nagymamám is rákosok voltak, de csak anyukám élte túl. A nagymamám halála eléggé megviselt és utána egy éjjel azt álmodtam, hogy anyukám volt az, aki meghalt és a nagymamámmal (és apummal) maradtam és úgy éltük a mindennapjainkat, csak anyu nélkül. Akkor ott, álmomban hihetetlen rossz érzés fogott el, hogy elvesztettem az anyukámat, sokkal fájdalmasabb érzés, mint amit a nagymamám elvesztése nyomán éreztem (akármilyen fájóan is hangozhat ez, de ezt éreztem), folyamatosan éreztem anyu hiányát. És az álom végén a nagymamám leültetett maga mellé és mintha "tudatra ébredt volna" és valami olyat mondott, hogy ennek meg kellett történnie, az egyik verziónak mindenképpen és most már tudom, hogy ez volt a kevésbé rossz verzió.

Illetve álmodtam egyszer a dédipapámmal, de az más típusú volt.


Illetve anyu, amikor még rákos volt, akkor az édesapjával álmodott, aki azt mondta, hogy most már együtt lehetnek, de ő nem akart még menni, mert fel akart nevelni.

2022. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj megtudni dolgokat az életükről, hátha valami motívum az álmodból nyomra vezethet valami cselekményhez, vagy eseményhez, amit meg akarnak mutatni neked.
2022. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!