Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor vetted észre hogy a...

Mikor vetted észre hogy a Mátrix fogja vagy?Mik voltak azok a dejavu élmények amiket átélve megértetted hogy nem tudsz szabadulni ebből az illúzióból?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez az érzés csak és kizárólag akkor kerít a hatalmába, amikor a Mártix filmek első részét nézem, soha máskor. Jó film.
2022. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem 17 lehettem, amikor tapasztaltam is. Előtte már 1-2 évvel tudtam, mi a helyzet.


Deja vuim már gyerekként is sok volt, és kamasz koromban volt, hogy napi több száz.

Ezeknek semmmmi köze a mátrixxal kapcsolatos tudásomhoz.


Én bármikor tudok szabadulni belőle. És te is.

2022. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kettes!

Milyen élményeid voltak?

Miből jöttél rá?

Hogyan lehet szabadulni?

2022. márc. 29. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 2018ban Dömös felől mentünk kirándulni felfelé a Rám szakadékon ahhoz a bizonyos Ferenczy sziklához, és eleredt az eső. Pár másodpercig volt egy nagyon durva jelenség, amit sose fogok elfelejteni. Egyszerűen lelassultak az esőcseppek néhány pillanatra, hitetlenkedve néztünk össze hogy ez meg mi a f... aztán hirtelen minden visszaállt normálisra.
2022. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

BUG keletkezett a mátrixban.

Ilyet sok ember észlel az élete folyamán, de annyira fura a normális élettől, hogyan a sokk miatt vagy fel sem fogják, még akkor se ha előttük történik, vagy inkább nem mondják el senkinek.

Nekünk volt olyan, otthon tv-tünk a családdal és a tv asztalon a távirányító elkezdett magától mozogni, de ami mellette volt az meg sem mozdult.Majd a távirányító a levegőbe emelkedett és úgy volt majdnem egy percig, egyszerűen ott ültünk az egész család, és nem tudtuk elhinni, hogy ez miként történhet meg.

2022. márc. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!