Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik kémiából emelteztek,...

Akik kémiából emelteztek, légyszi nyugtassatok meg hogy 11.-ben fakton még ti is sík hülyék voltatok, de 12.-ben már megértettétek. Csak mert esküszöm néha annyira lehetetlennek tűnik hogy én ebből valaha le tudnék érettségizni. Nálatok is ez volt?

Figyelt kérdés
Járok különtanárhoz is meg minden, azokat úgy értem is nagyrészt, de egyszerűen mikor nekiállnék egy adott anyaghoz kapcsolódó feladatsort megcsinálni, akkor olyan mintha nem is azt tanultam volna, hanem valami teljesen mást, és egyszerűen nem tudok rá válaszolni. Szóval megnyugtató lenne, ha valaki leírná hogy ugyanígy volt 11.-ben, de aztán 12.-re helyrerakódtak a dolgok és le tudott érettségizni emelt szinten jó eredménnyel :D Mert komolyan rettegek hogy nem sikerül majd így.

2021. jan. 31. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így éreztem, hogy semmit nem értek, nem függ össze semmi, egy számolás se ment..az első próbaérettségik is siralmasak voltak, nagyon nehéznek találtam az összeset, aztán érettségi előtt 3 hónappal összeszedtem magam, rengeteget gyakoroltam, és sikerült egy 90%-os emeltet produkálni.
2021. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell idő hozzá, hogy ráálljon az agyad és ülepedjenek a számolások. Ne aggódj, ha az elején még nehezen érted meg, viszont tegyél érte, hogy ne maradjanak benned kérdések. Kérdezd a tanárodat ez miért így van az miért és ha több szorgalommal is mint esetleg másnak, de simán sikerülhet.
2021. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EVA800 ***** válasza:
Hány év alatt végzik el a fogorvosi kárt?
2021. febr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 éves az egyetemi képzés. Mindent megtalálsz a felvi.hu-n, vagy a szakot indító egyetemek oldalán.
2021. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
11. elejèn úgy éreztem magam, a számolásokat meg úgy ahogy értettem. Korrepetálásra kezdtem járni, meg önszorgalomból megcsináltam sok feladatot az Ötösöm lesz-ből (mivel mo is van hozzá, látod, hogy hogyan kellett volna megoldani), aztán így 12-re talán “könnyű”-nek is vettem, mert azokat a feladatokat már begyakoroltam. Használd ki a 11. utáni nyarat!🙂
2021. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, a nyarat arra szánnám hogy végigveszem az összes anyagot kémiából, bioszból amit az évben vettünk :)

Köszönöm a válaszokat, ez így egészen megnyugtató :D jöhetnek még tapasztalatok :)

2021. febr. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!