Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem tudom mire vélni, tényleg...

Nem tudom mire vélni, tényleg megtörtént, mi lehet ez? Létezik hogy a gondolataim átjutottak hozzá és megértette őket?

Figyelt kérdés

Egyszer a párommal aludtam (mármint többször is, de ez egyszer történt meg) emlékszem (mindketten már aludtunk) az ex-emről álmodtam, elég intim helyzetben, erre egyszer csak a párom oldalba bök (ezzel felkeltett) dühösen azt "mondta" : hmmmm!!! és elfordult... reggel nem emlékezett rá... kizárt hogy esetleg beszéltem volna álmomban, nem szoktam...

Vélemény? (elsösorban komoly véleményeket várok, de gondolom elkerülhetetlen egy-két "vicces" is)


2011. márc. 12. 09:16
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
lehet hogy mondtad a nevét álmodban.amikor ilyeneket álmodik az ember pláne ha nő szokott közben beszélni.arra már lehet reagálni még félálomban,nem kell mindjárt telepátiára gondolni.
2011. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de egyébként (nem tudhattad) de olyan jó alvó hogy a füle mellett akár porszivózhatok is, sose kel fel, ébresztöre se...
2011. márc. 12. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sz.tem,csak álmában meglökted és erre felriadt...Azért nyögte,hogy hmmm...Nem esett jól neki,hogy felriadt...Ez lehetett:)
2011. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem lehet.

az én tesóim álmukba beszélgettek.

2011. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Álmunkban mi telepatikusan kommunikálunk a Kedvesemmel, szavak nélkül. Nálatok is lehet ilyesmi..
2011. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ez csak az az egy alkalom volt, szerencsére
2011. márc. 26. 08:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért vele vagy, ha másról álmodozol? ...


Nem teljesen tiszta a lelkiismereted..

2011. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem álmodoztam, hanem alvás közben álmodtam és nem hiszem hogy tehetnék róla mert ébren meg nem gondoltam senki másra...
2011. márc. 28. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!