Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Neurokivetülés pszichologiai...

Hgwell kérdése:

Neurokivetülés pszichologiai alkalmazásának kulcsazonosításában valósulhat-e meg feltételezés? Ha igen,milyen esetekben ha már kesz a kulcsazonositas? Kulcsazonositas: közös tudat kivetítésének es eltérő de azonos idejű közös döntés1idoben hozatal.

Figyelt kérdés
St

#ember #Iranyul #Epicentrum
2022. márc. 30. 11:48
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Pl: mint amikor iranyithatova teszel egy poltergeistet, legyozol egy haborut, vagy felkelted a beteg anyukad egy alvasbol,mikor kellnie kell bevenni a gyogyszert vagy csak epp most kellt fel a nap.
2022. márc. 30. 11:50
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hányan értik ezt a kérdést, hogy meg tudják válaszolni.
2022. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:

5 éven keresztül ezt tanultam és még így sem értem.


Elég ezonak hangzik mondjuk...

2022. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%
Mindig ilyen kérdéseket, válaszokat ír, szerintem valami diliházban hagyják internetezni.
2022. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
55%
Ugye még szűz vagy?
2022. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező/ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció...
2022. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéshez megadott kulcsszavak se megfelelőek.
2022. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik neurokivetülés. Már itt megdől a kérdés. A neuron az idegsejt. Nem tud kivetülni. Ott van az agyadban.
2022. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Mivel valamiféle szűrealista ihletésű a kérdés, ezért nem létezik rá válasz.
2022. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#3

Ha ezt tanultad akkor te ezt nem kutattad.

Sejteknek van kodhordozo anyaga amelyet ha atallitasz es nemely szervezetben elofordulo kivalasztas es/vagy hormonok vezerlese zarat es/vagy nyitast ad egy kotesnek egy masik szintetikusan es/vagy szervetlenul-szervesen eloallitott es beinjektalt anyaggal akkor tortenik egy pszichologiai eset, amelyet vagy 100 even keresztzl kellene kutatni es megfigyelni mire a felismerese helyt allna nekem ez 20-30ev lenne anelkul hogy van szaktudason hozza es csak a szakkepzetteket latnam amint dolgoznak valamint forrast tanulmanyoznrk a hiba parancssorokra. Akar poltergeist testet is iranyitani lehetnel kepes. Blackroom "hatso fekete szobak" vegkepp nyugalomra lelnenek.

Kicsit amerikai elhivatottsag van bennem de en a kozos tudat kivetulese (2ember) es annak a 2 embernek a dontesenek a pillanatnyi egyseget keresem aminek kovetkezteben kulcsazonositas lep fel ha pl leugrik valaki egy 10 emeletes tetejerol ez a kulcs nyitja neki es nekunk a kaput de olyan gyorsan tortenik hogy emberi szem keves lenne hozza es hogy meg is mutassa magat valamikepp (a programot nem fogjuk latni akkor sem) ahoz pontosan kellene elkapni es nem kesni nem elhamarkodni, hogy a kieso neuro surlodasok mennyire lesznek hatekonyak a kulcs kiterjeszteseben. Pl. (Fekete szemu feheren vilagito testű lények akik megnyugvast mutatnak kozelsegukkel megjelenesukkel.

Ha a dilihazban kotnek ki, akkor tudom Önök vitettek el.Ez valojaban ennyire konnyu.

Ahogy telefonszsmbol megmondani mikor leszel ongyilkos pontosan vsgy er el a halal.

Sok olyan transzmitter es tartozkodasi hely kepes befolyasolni a szervezetben zajlo kodgeneraciot amely elveszi a genetikai rossz szagot es atallit/asszimilal egy masik folyamatta amiben a genetikai szagod es hormontermelesed is mas formajuva/ kodoltta alakul.

Van mikor a kutyam kelt engem ugy hogy o a masik szobaban van es reggel harapdalja a fulemet es nyalja a mancsomat de mikor oda fordulok es kinyitom teljesen a szemem nem latok ott senkit. De a kutyus mar var a masik szobaban.

Lehet belekoltozott egy ufo??! :) :)

Vagy az en fulembe koltozott.

Ilyen termeszettudomanyi szakra szeretnek tovabb menni de ahoz kezd keso lenni es nem csak a kemiai de a fiziksi resz is meg kellene tanulni az pedig 2diploma.

"Kejcsu darazsak" egyszerre mozognak es hoznak dontest ugy hogy a kiralynotol fuggetlenul donthetnek de a dontesuk meghatarozasahoz ellent mondanak egymasnak mikozbenbugyanugy mozognak ugyanabban a pillanatban tovabb, mintha elore programozva lennenek erre pedig ez kiugras pillanattal gyorsabb a dontes utani beazonositas (kulcsazonositas) a kovetkezo feladatra mint ami a mozgasra vonatkozik es elogondolatra.minden egyszerre megy.es a legfelsobb tudat akkor is jelen van amikor a kulcsazonositas megtortenik de o csak a dontes meghatarozasat tudja ertekelni a kulcsazonositast nem mert az olyan mint egy gyulladas. Kekfeny a satanon mikor meggyullad a filmben is szarva.

Nekem a hajam gyullad meg lassan ha igy folytatom.

Nem lathato de testileg tud artani beszelni vagy alakot olteni.neuro kivetites.tudat kivetizes egy letezo fajtaja

2022. márc. 30. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!