Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik hisznek a vonzás törvényé...

Akik hisznek a vonzás törvényében, azt is elhiszik, hogy konkrét személyt be lehet vonzzani?

Figyelt kérdés

A YouTube-on láttam erről videót, hogy konkrét személyt be lehet vonzani. Én ebben nem hiszek, és elmondom, hogy miért.


A lánytestvéremnek volt egy barátnője, akinek bejöttem. De nekem ő nem volt az esetem, kicsit sem. Annyira sem, hogy legalább egy egyéjszakás kapcsolat legyen köztünk.


Manifesztálhatna ez a nő amennyit akar, akkor sem kellene nekem. Mondjuk ha az történne, hogy nyerne a lottón, és fizetne nekem 1 milliárd forintot, biztos vele lennék egy ideig. Bár eléggé valószínűtlen, hogy úgy manifesztálódjanak a dolgok, azért nyerjen a lottón, hogy engem megkapjon. :D


Mindenesetre pénz ide, vagy oda, akkor sem lennék vele örökké, hanem lelépnék egy idő után!


Szóval engem nem tudna bevonzani, ez pedig cáfolja azt, hogy van olyan törvény, konkrét személyt bevonzz.


Akit esetleg nem győztem meg, az leírhatatja a cáfolatot.


2022. ápr. 10. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Az egész úgy baromság, ahogy van. Egyvalamit lehetett ezzel bevonzani: egy csomó pénzt az írónő számlájára. Persze, baromi jól hangzik, hogy semmiért nem kell semmit tenni, csak "bevonzani". Ez olyan, mint a fogyókúrás cuccok: persze, zabálj csak, meg fetrengj egész nap, és így is lefogysz. Persze...
2022. ápr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, be lehet vonzani egy másik személyt az életünkbe, amennyiben a másik személy vevő a társaságodra.
2022. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaja, csak akkor ha az a személy amúgy is vevő lenne rád, ha nem akkor cumi van, mert soha nem fog bejönni. De viszont olyan van, hogy egy hozzá nagyon hasonlót, vagy jobbat nála bevonzasz, aki vevő rád. De talán ez a szép is az egészben, most gondold el hogy te egy jóképű férfi vagy és egy rusnya dagadt nő annyira belemászna a fejedbe hogy beleszeretnél pedig amúgy meg bottal se piszkálnád... Eléggé manipulatív dolog lenne, nem?
2022. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!