Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogyan...

Mit tudnék tenni, hogyan tudnám megváltoztatni ?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a kisugárzásom már mindenki kerül sajnos miatta. :( és ezért egyre rosszabb ...

Elhagyott a párom is és le számoltam egyre rosszabb lesz, nem akarok így élni



2022. ápr. 22. 10:15
 1/5 anonim válasza:
biztos nem lehet olyan rossz a kisugárzásod,bebeszéled magadnak
2022. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha másokkal szembeni viselkedéseden változtatsz, pozitív irányban fog változni kisugárzásod.
2022. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszakom amikor felhalmozódott bennem a bűntudat-rosszallás-mások általi rosszindulat,azzal szembeni ítélkezés és visszarosszallás,ebből fakadó indulatok kilátástalanság energiája egyetlen sötét gócponttá...Már messziről felfigyeltek rám az emberek,főleg a férfiak akik védték a családot,párjukat tőlem,bármerre mentem kiszúrtak maguknak...komoly gondban voltam,mert alapvetően gyógyító vagyok angyali kódokkal jöttem,világítótorony aki érti,csak túl sok volt a rámirányuló átok stb...és ebben pörögtem,mint egy állandó önbeteljesítő jóslat...Egyszer megláttam csajszit a parkolóban akinek a barinője akkor szállt ki a kocsiból,szintén angyali energiák (megérezzük egymást) széles mosollyal átölelték egymást,amikor meglátott zavartan pislogott a szívemre és tudtam,hogy "látja" a gondot....Abban a pillanatban meghallottam a belső hangom,mint egy könyörgés felé "Hiányzik a fény!"


Aznap lefeküdtem és egész éjjel vergődve lassan feladtam az irányításkényszert és az ősbizalommal ölelkeztem.."vegyétek ki...kérlek"


A nyakamtól a lábam aljáig egy hatalmas fekete keresztet képzelj el ami lassan kivált belőlem...a megszabadulás olyan volt,mint 1 hatalmas arany fehér fényű sóhaj és megkönnyebbülés...


Csak ideraktam...

2022. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húzd mosolyra a szád, akkor is, ha nincs kedved hozzá, és akkor jobb lesz a kisugárzásod.
2022. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Hidd el, ez csak egy hullámvölgy. Viseld emelt fejjel, és valóban mosolyogj!
2022. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!